Wyprzedaż na MMP

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Chwiedczal
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: czwartek, 14 lutego 2019, 16:46
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Chwiedczal »

I ja Panowie odebrałem wczoraj swój gwiazdkowy prezent od Tomka. Gry przejrzane, sprawdzone, nieuszkodzone i kompletne. Wszystko się zgadza. Jeszcze raz dzięki sprawcy całego zamieszania i wszystkim, którzy się zaangażowali. Życzę wszystkim zdrówka, wesołych, pogodnych i planszowych Świąt i obyśmy powtórzyli podobną akcję za rok.
fanatyk
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2015, 12:53

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: fanatyk »

I ja dziękuję organizatorowi. Wszystko sprawnie poszło. Polecam!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Mam i ja. Po dłuższych perypetiach, po części z powodów zdrowotnych.

Podziękowania jeszcze raz dla Tomka.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Ikar303
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 1 września 2020, 21:49

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Ikar303 »

Dzięki wielkie dla organizatora. Mój Greatest Day jest wielki.
dakorps
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2019, 20:49
Lokalizacja: Ryn na Mazurach
Has thanked: 9 times
Been thanked: 8 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: dakorps »

Nowa wyprzedaż na MMP 2022. Niestety nie podejmę się organizacji, ale z chęcią podłączę się do pakietu.
____________________________________
"Wenn man eine große Lüge erzählt und sie oft genug wiederholt, dann werden die Leute sie am Ende glauben." - Joseph Goebbels
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Trochę posprawdzałem i w niektórych przypadkach obniżki są spore i sięgają 60%.

Jeżeli chodzi o wysyłkę to tak na szybko na przykładzie Monty`s Gamble (bez vat):

1 sztuka - 39.47 $ dla First-Class Package International Service
2 sztuki - 53.53 $ czyli 26.77 $ per sztuka
3 sztuki - 85.12 $ czyli 28.38 $ per sztuka
4 sztuki - 96.47$ czyli 24.12 $ per sztuka
5 sztuk - 107.83$ czyli 21.56$ per sztuka
6 sztuk - 119.13$ czyli 19.86$ per sztuka
7 sztuk - 130.48$ czyli 18.64$ per sztuka
8 sztuk - 136.18$ czyli 17$ per sztuka
9 sztuk - 147.54% czyli 16.39$ per sztuka
10 sztuk - 158.89$ czyli 15.89$ per sztuka

Jak na tym etapie dorzuciłem Operation Mercury to skoczyło do 187.25$ czyli 17.1$ per sztuka, przy drugiej kopii OP wyszło 209.95$ czyli 17.5$.

Wnioski są takie, że dalej mają pokręcony algorytm, którego nie mogę złamać :) Ale co do zasady im więcej tym bardziej się opłaca (chociaż był wyjątek). Potwory oczywiście podbijają wycenę.

Tak na oko Monty`s Gamble z wysyłką i VATEM przy założeniu, ze bierzemy 10 gier o tej samej wadze i wymiarach wychodzi ok. 50$. Więc to jest tak +/- cena, za którą można tę grę dorwać w Polsce. Są tytuły jak Day of Days, gdzie ostro zeszli z ceny (ze 132 do 40) i bankowo się będzie opłacać. Ja w razie czego mogę ogarnąć zamówienie, tylko pytanie czy wystarczająco dużo osób znajdzie coś dla siebie co będzie opłacało się brać. Wydaje mi się, że będą to gry gdzie zniżka to przynajmniej 50%.
MarkLoram
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: środa, 4 listopada 2020, 14:28

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: MarkLoram »

Też bym się chętnie podpiął do zamówienia.
Interesują mnie:
The Third Winter
Panzers Last Stand

dajcie znać czy ktoś coś będzie zamawiał
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Probe9 - rok temu dobrze Ci poszło z ogarnianiem wspólnego zamówienia, więc myślę, że w tym roku jeśli się tego podejmiesz, będzie najlepiej.

Nie mam jakiegoś parcia na MMP, ale rozejrzę się, może coś mnie skusi.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

MarkLoram pisze: piątek, 28 października 2022, 10:38 Też bym się chętnie podpiął do zamówienia.
Interesują mnie:
The Third Winter
Panzers Last Stand

dajcie znać czy ktoś coś będzie zamawiał
Wrzuciłem na szybko po 6 sztuk jednego i drugiego i razem z vatem i przesyłką wychodzi ok. 10 370 PLN. W Forcie za taką samą konfigurację wychodzi 10 424 PLN (i to przed zniżką lojalnościową). Według mnie zniżka teraz przy tych obu grach jest zbyt mała żeby się opłacało.

Z tego co widzę, to generalnie trzeba patrzeć żeby było te minimum 50% przeceny. Przykładowo Angola wychodzi ok. 250 PLN w zamówieniu, a w sklepie u nas ok. 420 PLN.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Dokładnie, ja biorę pod uwagę:
Kawaguchi's Gamble
Heights of Courage
Breakthrough Cambrai
i ewentualnie Angolę
Przy czym skłaniam się głównie do tej pierwszej. Skalkuluj jak byś mógł ile by wyszło za to Kawaguchi's Gamble.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
MarkLoram
Enfant de troupe
Posty: 2
Rejestracja: środa, 4 listopada 2020, 14:28

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: MarkLoram »

Probe9 pisze: piątek, 28 października 2022, 11:31
MarkLoram pisze: piątek, 28 października 2022, 10:38 Też bym się chętnie podpiął do zamówienia.
Interesują mnie:
The Third Winter
Panzers Last Stand

dajcie znać czy ktoś coś będzie zamawiał
Wrzuciłem na szybko po 6 sztuk jednego i drugiego i razem z vatem i przesyłką wychodzi ok. 10 370 PLN. W Forcie za taką samą konfigurację wychodzi 10 424 PLN (i to przed zniżką lojalnościową). Według mnie zniżka teraz przy tych obu grach jest zbyt mała żeby się opłacało.

Z tego co widzę, to generalnie trzeba patrzeć żeby było te minimum 50% przeceny. Przykładowo Angola wychodzi ok. 250 PLN w zamówieniu, a w sklepie u nas ok. 420 PLN.
Ok, rozumiem,
dzieki za info
więc ja nie będę nic zamawiał
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Raleen pisze: piątek, 28 października 2022, 12:27 Dokładnie, ja biorę pod uwagę:
Kawaguchi's Gamble
Heights of Courage
Breakthrough Cambrai
i ewentualnie Angolę
Przy czym skłaniam się głównie do tej pierwszej. Skalkuluj jak byś mógł ile by wyszło za to Kawaguchi's Gamble.
Za Kawaguchi`s wychodzi ok. 155 PLN. Ale zaznaczam, że to taki gruby szacunek bo ostatecznie będzie można to wycenić jak już będziemy wiedzieć co kto zamawia. W tamtym roku pamiętam, że były czasem takie dziwne skoki przy wysyłce przy wyższych ilościach.
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 208
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: karawanken »

Jeśli wysyłka potem do Poznania wchodziła by w grę. To ja się zastanawiam nad Breakthrough Combrai i Monty's Gamble. Obie mają spoko przeceny
Muszyniak
Appointé
Posty: 45
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2021, 18:40
Has thanked: 7 times
Been thanked: 18 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Muszyniak »

Ja ewentualnie jestem zainteresowany modułem do ASL-a RED FACTORIES. Ostatnio zeszli z ceną do 99$. Przy obecnym kursie dolara to troszkę więcej niż połowa aktualnej ceny w sklepach u nas.
Lukasz_1981
Chasseur
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 22 czerwca 2020, 14:03

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Lukasz_1981 »

Jeśli z wysyłką do Krakowa, to wziąłbym Monty's Gamble.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”