Wyprzedaż na MMP

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Muszyniak pisze: piątek, 28 października 2022, 17:40 Ja ewentualnie jestem zainteresowany modułem do ASL-a RED FACTORIES. Ostatnio zeszli z ceną do 99$. Przy obecnym kursie dolara to troszkę więcej niż połowa aktualnej ceny w sklepach u nas.
Jeszcze raz to napiszę, żeby wyraźnie wybrzmiało. Nie patrzcie tylko na cenę sklepową bo to zaledwie część ceny finalnej. Do tych 99$ dochodzi wysyłka, która przy tym tytule jest dość droga (waga to 3.6 funta gdzie takie Heights of Courage waży 1 funt), to kolejne ok. 30$, razem daje to 129$. No i na koniec od tej wartości jeszcze liczony jest VAT (tak, VAT również od shippingu jest naliczany) co finalnie daje 158$ i dopiero ta wartość powinna być punktem odniesienia.

Więc jeżeli coś Was zainteresuje to dodajcie z 8-10 sztuk do koszyka, podzielcie łączny koszt produktów i wysyłki przez ilość sztuk, następnie dodajcie 23% vatu i wtedy będziecie widzieć jaka jest realna oszczędność.
Lukasz_1981 pisze: piątek, 28 października 2022, 18:12 Jeśli z wysyłką do Krakowa, to wziąłbym Monty's Gamble.
Wysyłka nie jest problemem, ale to dodatkowe 15-20 PLN przy rozważaniu opłacalności (no chyba, że ktoś jest z Warszawy to może odebrać osobiście).
dakorps
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: wtorek, 11 czerwca 2019, 20:49
Lokalizacja: Ryn na Mazurach
Has thanked: 9 times
Been thanked: 8 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: dakorps »

MarkLoram pisze: piątek, 28 października 2022, 12:31
Probe9 pisze: piątek, 28 października 2022, 11:31
MarkLoram pisze: piątek, 28 października 2022, 10:38 Też bym się chętnie podpiął do zamówienia.
Interesują mnie:
The Third Winter
Panzers Last Stand

dajcie znać czy ktoś coś będzie zamawiał
Wrzuciłem na szybko po 6 sztuk jednego i drugiego i razem z vatem i przesyłką wychodzi ok. 10 370 PLN. W Forcie za taką samą konfigurację wychodzi 10 424 PLN (i to przed zniżką lojalnościową). Według mnie zniżka teraz przy tych obu grach jest zbyt mała żeby się opłacało.

Z tego co widzę, to generalnie trzeba patrzeć żeby było te minimum 50% przeceny. Przykładowo Angola wychodzi ok. 250 PLN w zamówieniu, a w sklepie u nas ok. 420 PLN.
Ok, rozumiem,
dzieki za info
więc ja nie będę nic zamawiał
Więc ja jednak też nie... liczyłem na The Third Winter.
____________________________________
"Wenn man eine große Lüge erzählt und sie oft genug wiederholt, dann werden die Leute sie am Ende glauben." - Joseph Goebbels
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

To na teraz mamy coś takiego:

Raleen:
Kawaguchi's Gamble

karawanken:
Monty's Gamble

Lukasz_1981:
Monty's Gamble

Probe9:
Heights of Courage

Robert (z grupy gry-wojenne na FB):
Breakthrough Combrai
Angola
King`s Phillip War
No Question of Surrender
Operation Mercury
Special Ops Issue #1 2011
Special Ops Issue #2 2012
Special Ops Issue #8 2018

Ulysses:
Monty's Gamble

loaru:
Warriors of Japan

Sigi:
It Never Snows
Bastogne (bagged)

Bambrough:
A Most Dangerous Time

Myślę, że tak w środę wieczorem będę zamawiał, więc do tego czasu ktoś jeszcze może dołączyć.
Ostatnio zmieniony środa, 2 listopada 2022, 19:55 przez Probe9, łącznie zmieniany 8 razy.
Ulysses
Sous-lieutenant
Posty: 385
Rejestracja: sobota, 12 sierpnia 2017, 20:39
Has thanked: 39 times
Been thanked: 154 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Ulysses »

Chętnie dołączę się do zbiorowego zamówienia. Interesuje mnie Monty's Gamble: Market Garden plus przesyłka do Bydgoszczy.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Wstępne wyliczenia pokazują, że nie jest źle :) Wysyłkę standardowej gry (takiej ważącej 1 funta) udało się zbić do 10,37 $ (przykładowo Kawaguchi), a tych cięższych do 15,56 $. Przy kursie 4,75, Monty`s Gamble wychodzi na teraz za 237 PLN (w Forcie za 334 PLN), Kawaguchi`s Gamble za 148,25 PLN (w Forcie za 253 PLN). Oczywiście liczę, że ktoś się jeszcze zgłosi to te ceny można będzie dodatkowo nieco obniżyć. W środę wieczorem będę finalizował zamówienie, więc do środy jakoś do 18 można się jeszcze zgłaszać / modyfikować zamówienie.
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: RAJ »

Jak ktoś chce Monty's Gamble od ręki to mogę sprzedać egzemplarz w bardzo dobrym stanie za 200 zł.
Za dużo gier, za mało czasu...
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 208
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: karawanken »

Ja bardzo przepraszam ale zrezygnował bym z Combrai. Czekam jeszcze na 5 gier w tym 2 wojenne. Zamówiłbym tylko Monty's Gamble. Aby było po równo gier wojennych i cywilnych na które czekam 😁 Mam nadzieję, że bardzo to nie podniesie kosztów.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Spoko, jeszcze ktoś z forum gry-planszowe dołączy chyba, więc może się wyrówna :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43377
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3943 times
Been thanked: 2509 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Raleen »

Mam nadzieję, że nie mają limitowanej liczby egzemplarzy. Wiesz jak to bywa na wyprzedażach... W każdym razie nie czekałbym na ostatnią chwilę ze składaniem zamówienia.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Nigdy dotąd nie mieli. Ale i tak wyprzedaż trwa do piątku, a ja zamykam zamówienie w środę, więc jakiś zapas jest :)
Sigi
Caporal
Posty: 68
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2016, 16:54
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 1 time

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Sigi »

No to może i ja się podłączę pod to zamówienie.
Chciałbym zamówić dwie gry: It Never Snows i Bastogne (bagged) z serii SCS plus wysyłka do Częstochowy.
Co prawda te gry nie są na wyprzedaży, ale kupując wspólnie z Wami oszczędzę chyba parę groszy na kosztach przesyłki że Stanów.
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Przypominam, że dzisiaj składam zamówienie, więc do 18 kogoś mogę jeszcze przygarnąć lub coś zmienić. Ja rzutem na taśmę zrezygnowałem z Warriors of Japan na rzecz Heights of Courage (ta sama waga, więc bez wplywu na shipping).
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Zamówienie złożone. Specjalnie spojrzałem jak było w zeszłym roku i od dnia zamówienia do dnia odebrania przeze mnie przesyłki minęło nieco ponad półtora miesiąca. Więc zobaczymy czy przed świętami będzie :)
Probe9
Sergent
Posty: 146
Rejestracja: środa, 8 kwietnia 2020, 01:07
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 8 times
Been thanked: 36 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: Probe9 »

Mam dwie wiadomości. Dobra jest taka, że paczka jest już na kontroli celnej. A zła - trzeba teraz ten vat jeszcze opłacić :) Na dniach powinien przyjść listonosz, więc prośba o w miarę szybkie wpłaty - będę jeszczep pisał do każdego PW dla pewności.
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 208
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Wyprzedaż na MMP

Post autor: karawanken »

Nawet szybko poszło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”