Hannibal Rome vs Carthage - prośba

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
baku
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 16 listopada 2013, 12:00

Hannibal Rome vs Carthage - prośba

Post autor: baku »

Witam wszystkich,

mam wielką prośbę o instrukcję w języku polskim do Hannibal Rome vs Carthage. Jestem początkującym "graczem" w planszowych grach wojennych a dostałem Hannibal Rome vs Carthage od znajomego i staram się wciągnąć znajomych w planszówki wojenne niestety pewne zasady są dla mnie nie do końca jasne przez co próby rozgrywki z przyjaciółki stają się ciężkie... Wiem, że ta instrukcja to kawał dobrej i ciężkiej pracy i doceniam to więc uprzejmie proszę osobę, która wykonała ową instrukcję lub może ją udostępnić o kontakt. Ze strony http://www.strategie.net.pl/viewtopic.p ... 8&start=15 wiem, że parę osób posiada tłumaczenie

Pozdrawiam
Łukasz
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: Hannibal Rome vs Carthage- prośba

Post autor: Neoberger »

baku --> najlepiej zagraj z kimś, a potem wystarczy ci któraś z kart podsumowujących przepisy z BGG nawet po angielsku. Jak jesteś z Wwy to żaden problem z rozgrywką.
Berger
baku
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 16 listopada 2013, 12:00

Re: Hannibal Rome vs Carthage- prośba

Post autor: baku »

Dzięki za zainteresowanie. Problem jest taki, że drugi egzemplarz owej gry planszowej dostał mój młodszy brat, który nie za bardzo ogarnia angielski więc muszę mu tłumaczyć zasady na odległość, ja jestem z Poznania a on okolice Wrocławia ;/ sam staram się "rozkminiać" zasady metodą prób i błędów a tłumaczenie jeszcze komuś na odległość to wielki problem... dlatego zależy mi na wersji przetłumaczonej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”