Podstawki na żetony

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Podstawki na żetony

Post autor: clown »

Ponieważ planuję niedługo rozgrywkę w Lipsk Zuckera, planuję zakup podstawek pod żetony:
http://www.rdoxx.com/products.html
Generalnie oceniam je jako bardzo funkcjonalne, używam ich przede wszystkim do gier Zuckera, ale można też używać ich w innych grach, gdzie np. nie ma możliwości maskowania jednostek.
Pytanie/prośba jest taka, czy byliby inni chętni do udziału w zakupach. Zależy mi przede wszystkim na posiadaczach PayPala :P
Zamówienie za minimum 30$ to darmowa wysyłka do Europy. Ewentualnie pytanie do Konrada, czy mógłby zamówić jako sklep :)
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Podstawki na żetony

Post autor: duc de Fort »

Mógłbym spróbować. Pytanie ilu byłoby chętnych?
Potwierdzam, że w Zuckera całkiem fajnie się z tym gra.
Clown - do TLNB trzeba te 1/2" x 1/2"? Ile na przeciętną bitwę ich potrzeba? 50?
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
clown
Général de Division Commandant de place
Posty: 4423
Rejestracja: poniedziałek, 9 stycznia 2006, 17:07
Lokalizacja: Festung Stettin
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Podstawki na żetony

Post autor: clown »

Tak, Zuckerowskie to te "połówki", czyli 14mm.
Na mniejsze bitwy, taką jak np. graliśmy w Międzyzdrojach wystarczy 25, natomiast do większych z 50 się nada. Lipsk to grubsza sprawa, więc potrzeba ze 100. Dlatego pewnie będę brał 50-75 sztuk.
"Cała kraina gier jest oczywiście krainą maniactwa, a jednak rejon gier naśladowczo-wojennych jest w tej krainie bardziej maniacki niż inne rejony. Jak na mój gust, jest to już 'konik' posunięty zbyt daleko, hermetyczny, bez przyszłości."
Awatar użytkownika
nexus6
Lieutenant
Posty: 586
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 14:52
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 1 time

Re: Podstawki na żetony

Post autor: nexus6 »

W tych grach, które ja mam to musiałbym mieć co najmniej ze 100. W tej chwili jestem raczej spłukany, ale kiedyś kto wie, bo idea podstawek jest fajna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”