Mounted map

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Mounted map

Post autor: ghostdog »

Nie wiem co się ostatnio dzieje ale widzę, że zaczął się "szał" na mounted mapy. Jakie jest Wasze zdanie na ich temat? Czy bardzo podrażają gry? Tak są wygodniejsze do zagrania ale potem jest koszmarem pakowanie wszystkiego do pudełek (mówię na przykładzie Wilderness War i For the People). Może problem z pakowaniem wynika z faktu, że ja zawsze karty koszulkuję?
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Mounted map

Post autor: Silver »

Dla mnie takie mapy są świetną odpowiedzią na graczy którzy lekkomyślnie przyklejają się do zwykłych map w czasie dłuższego wykonywania ruchów i jest wtedy niebezpieczeństwo, że rozgrywka może zakończyć się przed czasem z powodu pofrunięcia mapy w górę razem z przedramieniem przeciwnika.
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mounted map

Post autor: ghostdog »

A nie macie problemów z ich rozłożeniem? Mam wrażenie, że jednak nie przylegają gładko do blatu/stołu.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”