żetony - wojna o pierścien encore [kupie/ odtworze]

Dostępne w sieci instrukcje gier i ich tłumaczenia, cyberboardy (gameboxy) i różnego rodzaju inne moduły do grania w planszówki przez sieć, home rulesy, erraty i uzupełnienia zasad gier, wykazy żetonów, użyteczne programy do tworzenia gier i wszystko inne co się graczowi przydać może.
kalolka93
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 9 listopada 2020, 11:25

żetony - wojna o pierścien encore [kupie/ odtworze]

Post autor: kalolka93 »

Witam,

Kupiłam grę "Wojna o Pierścień" na prezent, dostępna była przez olx w dobrym stanie, więc wzięłam. Okazało się, że jest niekompletna - brakuje żetonów, ale sprzedający na początku powiedział, że dośle je. Problem w tym, że nigdy tego nie zrobił.

Z racji tego, że prezent już przekazałam to postanowiłam "na własną rękę" odtworzyć te żetony (powinno być ich 400 szt.).

Czy ktoś z Was jest w stanie mi wysłać zdjęcie żetonów, abym mogła je odtworzyć?
Czy ktoś z Was ma może na sprzedaż żetony lub zajmuje się tworzeniem takich dodatków i mógłby mi pomóc?

Przyjmę wszelką pomoc i współpracę :)
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: żetony - wojna o pierścien encore [kupie/ odtworze]

Post autor: Silver »

Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5299
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 255 times

Re: żetony - wojna o pierścien encore [kupie/ odtworze]

Post autor: Leliwa »

Jak sie zdaje była to polska wersja War of the Ring z SPI. Jest cała masa materiałów w tym kompletne gry do wydruku z lat 70-tych i 80-tych na https://www.spigames.net/rules_downloads.htm#W
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Akcesoria do gier planszowych”