VI Grenadier (2011)

Impreza historyczno-wargamingowa odbywająca się co roku w Warszawie, którą współtworzyliśmy przez pierwszych jedenaście edycji (2006-2016).
Awatar użytkownika
Chevau-léger
Sous-lieutenant
Posty: 364
Rejestracja: czwartek, 24 sierpnia 2006, 09:06
Lokalizacja: Varsovie

Post autor: Chevau-léger »

Raleen pisze:Świetnie. Jak byś wziął AVL albo Britannię przy okazji byłyby mi przydatne, choćby do celów zdjęciowych ;) .

Co do planowanego tutaj (i w jeszcze jednym temacie) Battletecha, też dobrze by było się sprecyzować, bo jakiś kącik trzeba będzie na to wydzielić i trochę pogadać z głównym organizatorem, bo niby konwent jest historyczny :) .
OK. Raleen-To z kim rozmawiać w kwestii "niehistorycznych" gier i tego czy można w nie zagrać na konwencie? Akurat w moim przypadku byłyby to dwie -Battletech i ewentualnie Horus Heresy. Nie chciałbym się dowiedzieć na konwencie, że nie mogę zagrać w coś co przyniosłem...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43345
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja porozmawiam, 2 lata temu była Magia i miecz więc nie powinno być problemu z jakimiś pojedynczymi rozgrywkami.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Marcon
Podporucznik
Posty: 375
Rejestracja: czwartek, 13 sierpnia 2009, 20:15
Lokalizacja: Wieliczka
Been thanked: 2 times

Re: VI Grenadier (2011)

Post autor: Marcon »

Są jakieś dane dotyczące terminu tegorocznego Granadiera? Pola Chwały już są a tu pustka informacyjna. W sumie zastanawiałem się czy mi się z maturami zgra :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43345
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: VI Grenadier (2011)

Post autor: Raleen »

Jeszcze nie ma, jak tylko będę wiedział, dam znać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Pablo
Chef de bataillon
Posty: 1036
Rejestracja: czwartek, 1 października 2009, 00:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 7 times

Re: VI Grenadier (2011)

Post autor: Pablo »

Z tego co mi się obiło o uszy to jest planowany na 26 - 27 maja br.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43345
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: VI Grenadier (2011)

Post autor: Raleen »

Pablo pisze:Z tego co mi się obiło o uszy to jest planowany na 26 - 27 maja br.
Rozmawiałem przed chwilą z głównym organizatorem i potwierdzam. Termin VII Grenadiera to 26-27 maja 2012.

Zakładam odrębny temat i tam przenosimy wszelkie dyskusje organizacyjne nt. nadchodzącej imprezy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Konwent GRENADIER”