Wyniki 4 rundy

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

A jeszcze lepsze rozgrywki bez z góry ustalonego terminarza i planu gier kto z kim.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Trup się ścieli gęsto (mam na myśli wycofujących się z turnieju) - jeden z tego morał: turniej nie dłuższy niż 6 miesięczny!
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Jasz, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Andrzej11
Carabinier
Posty: 25
Rejestracja: sobota, 10 lutego 2007, 09:32
Been thanked: 1 time

Post autor: Andrzej11 »

Może by należało zacząć od potwierdzenia dalszego udziału w turnieju przez uczestników np. do piątku, aby mieć jasność, czy jest sens go kontynuować (potwierdzenie takie powinno jednocześnie oznaczać, że ci którzy grają dalej będą przestrzegać wyznaczanych terminów zakończenia rund) - może jakiś krótki, ale konkretny regulamin turnieju by się też przydał... i ewentualna korekta par 4 rundy, bo walkowery to żadna radocha (przynajmniej dla mnie).
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja proponuję z góry liczyć się z tym, że ktoś po drodze odpadnie i opracować na tyle elastyczne reguły, że nie będzie to dezorganizowało całych rozgrywek.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Andrzej11 pisze:Może by należało zacząć od potwierdzenia dalszego udziału w turnieju przez uczestników np. do piątku, aby mieć jasność, czy jest sens go kontynuować (potwierdzenie takie powinno jednocześnie oznaczać, że ci którzy grają dalej będą przestrzegać wyznaczanych terminów zakończenia rund) - może jakiś krótki, ale konkretny regulamin turnieju by się też przydał... i ewentualna korekta par 4 rundy, bo walkowery to żadna radocha (przynajmniej dla mnie).
problem jest taki ze 4 runda to się juz powinna skończyć :(
ale czekam na propozycje i info kto wogóle gra 4 rundę
runnersan
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 998
Rejestracja: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 18:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Post autor: runnersan »

Ja wysłałem zapytanie dawno temu do mojego przeciwnika, ale podejrzewam, że nie ma czasu.
Awatar użytkownika
Psycho_l
Adjudant-Major
Posty: 324
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Psycho_l »

My z Waldkiem ostatnio nie graliśmy ze względu na nawal pracy u Waldka, ale jest szansa że uda nam sie kontynuować
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: Peyo »

Ja jakiś czas temu porozumiewałem się z JednoSłowo i mieliśmy rozegrać spotkanie ftf. Najpierw on nie mógł, teraz ja mam nawał różnych spraw, ale myślę że jest szansa że zagramy przed końcem listopada. Napiszę do niego i zobaczymy...
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”