Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Mateusz TOY SOLDIER
Caporal
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 12 września 2019, 09:23
Has thanked: 41 times
Been thanked: 17 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Mateusz TOY SOLDIER »

Gratulację dla wszystkich uczestników. Pierwsze koty za płoty. Do zobaczenia w kolejnej edycji.
Awatar użytkownika
Inkub
Colonel en second
Posty: 1425
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 11:26
Lokalizacja: Wawa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Inkub »

Gratulacje dla wszystkich uczestników.
Jako juror chciałbym napisać kilka słów odnośnie prac. Cieszy mnie, że pojawiają się w konkursie nowe twarze. Cieszy mnie też, że pojawiają się prace przedstawiające relatywnie niszowe rzeczy. Jak zwykle apeluję też o postaranie się o możliwie najlepsze zdjęcia, przedstawiające Wasze prace w najbardziej korzystny sposób. Dobrze naświetlone, ostre, z odpowiednimi kolorami.

A dodatkowe wyrazy uznania chciałbym wyrazić wobec trzech uczestników ostatnio zakończonego konkursu. W kolejności kategorii :)
Po pierwsze, dardzin i jego sześciomilimetrowe maleństwa. Pięknie pomalowane, w sposób, który przyciąga uwagę, spójnie, przemyślane podstawki, generalnie - po prostu piękna rzecz.
Po drugie, co prawda w kategorii "Pojazdy i sprzęt wojskowy" wygrały - zasłużenie - niesamowicie pomalowane Merkavy (uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że również i w moim osobistym rankingu), niemniej jednak pragnąłbym dodatkowo wyrazić uznanie dla Mateusza Toy Soldiera i jego Challengerów. Praca przegrała, być może, ze względu na nie najbardziej szczęśliwe i dobre zdjęcia w odpowiednim wątku, niemniej jednak jest na bardzo wysokim poziomie i szczególnie podobały mi się świetnie zrobione siatki maskujące.
Po trzecie, Telamon. Doskonale pomalowana pancerka, drugi z forumowych przykładów malarzy wargamingowych, który poczynił gigantyczne postępy w malowaniu. Czapka z głowy Telamonie :)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Telamon »

Inkub pisze: poniedziałek, 23 września 2019, 13:03 Po trzecie, Telamon. Doskonale pomalowana pancerka, drugi z forumowych przykładów malarzy wargamingowych, który poczynił gigantyczne postępy w malowaniu. Czapka z głowy Telamonie :)
Dziękuję. ;) W tej edycji pancerkę pomalowałem już na moim poziomie średnim zamiast table topa. W następnej może coś więcej zrobię. ;)
A co do figurek... też mam pomysł na coś bardzo oryginalnego. O ile czasu starczy.
Radosław Kotowski
Chui
Posty: 747
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2014, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 214 times
Been thanked: 22 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Radosław Kotowski »

Ale piękne prace, jestem pod wrażeniem.
Jak my tu przetrwaliśmy?
Myks
Caporal
Posty: 59
Rejestracja: poniedziałek, 22 lipca 2019, 16:03
Has thanked: 13 times
Been thanked: 30 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Myks »

Dziękuję za zorganizowanie konkursu, wspaniała zabawa :) Szczególnie cieszy mnie, że moje pierwsze pomalowane historyczne figurki zostały docenione :)
Gratulacje dla wszystkich uczestników i zwycięzców. Poziom był bardzo wysoki :)
Awatar użytkownika
Icmrg
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: sobota, 23 sierpnia 2014, 09:25
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Icmrg »

Gratulacje dla wszystkich uczestników! Poziom istotnie był wysoki, to prawdziwa przyjemność współzawodniczyć z Wami.
Dziękuję też za docenienie mojej pracy, sam dla siebie byłem bardziej krytyczny (ale też dlatego, że wiem gdzie poszedłem na skróty, a co muszę na przyszłość poprawić).
Muszę przyznać że tego typu konkursy to doskonała motywacja do ukończenia zaczętych w ich ramach modeli. W przeciwnym razie zapewne stały by na półce "do dokończenia" w nieskończoność ;)
Ogmios
Lieutenant
Posty: 509
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2018, 20:00
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Has thanked: 39 times
Been thanked: 104 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Ogmios »

Gratulacje dla zwycięzców! Brawa dla uczestników i organizatorów!
Na podium nie miałem co liczyć (i jeszcze przez parę edycji jak widzę po poziomie :D ), ale jakaś książka wpadła, tak więc swój udział uważam za w pełni udany.

Ale najbardziej cieszy mnie (bo mam chętnych do grania w DBA :twisted: ), że udało mi się ukończyć w całości deklarowanych Seleucydów, bo niejako z rozpędu w tamtym tygodniu skończyłem Rzymian (raptem w jakieś 10 dni :o ), to mogę grać już trzech na trzech (jak się przymknie oko, że Krzyżacy z Rzymianami i 6 armia z odpadków z opcji :roll: ).
miszczu
Adjudant
Posty: 273
Rejestracja: środa, 7 listopada 2018, 15:46
Has thanked: 24 times
Been thanked: 109 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: miszczu »

Coraz bardziej podoba mi sie ten konkurs ;)
Taki mily dodatek mobilizujacy do dzialania, nawet takiego lenia i amatora jak ja ;)

Dlatego serdecznie dziekuje organizatorom za wlożony wysiłek, a zwyciezcom naprawde niezlych umiejetnosci w mazianiu małych dzieł sztuki ;)

Oby więcej było takich incjatyw ;)

A i GIGA podziekowania dla sponsorów za wsparcie tej incjatywy ;)
Awatar użytkownika
Asienieboje
Adjudant Commandant
Posty: 1762
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2011, 15:03
Lokalizacja: Edynburg/Wielka Brytania
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Asienieboje »

Gratuluję wszystkim nagrodzonym i uczestnikom. No i oczywiście szczególne podziękowania dla organizatorów i sędziów.
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 541 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XVI edycji

Post autor: Umpapa »

Gratuluję wszystkim Zwycięzcom i Uczestnikom!

Podziękowania Jurorom i Sponsorom.

Szczególnie cieszy obecność nowych uczestników.

Poziom wyrównany, niekiedy genialny.

Mogłyby być lepsze zdjęcia.

Fair play. Nie mieliśmy żadnych problemów w tej edycji. Oby tak dalej.
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”