[XX] [6] M13/41 [gotowe]

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Młody Wojownik
Sergent
Posty: 144
Rejestracja: wtorek, 8 września 2020, 21:56
Has thanked: 89 times
Been thanked: 27 times

[XX] [6] M13/41 [gotowe]

Post autor: Młody Wojownik »

Postanowiłem zacząć pisać tekst od nowa aby stał się bardziej bogaty w przedstawienie procesu malowania zapraszam więc do zapoznania się z takowym 😃
Do sklejania użyłem kleju do plastiku firmy Faller niestety jest on toksyczny i ten etap musiał trochę potrwać ale na szczęście obyło się od wysypki na szczęście.
Obrazek
Na sam początek dałem farbę bazową Dezert yellow.
Obrazek
Następnie zabrałem się za malowanie czarnych elementów przy użyciu jak można się domyślić kolorku black dla pod kręcenia klimatu w tle leciała muzyczka.
[img]file:///C:/Users/Serwis/Desktop/chaos/strategia%20konkurs/190610424_312740913780814_4576514909069687368_n.jpg[/img]
Potem wziąłem się za kamuflaż który znalazłem w pewnej produkcji mianowicie war thunder do plamek użyłem koloru german fieldgrey ww2
części obok silnika pomalowałem flat brown i german pale brown
Obrazek
kanistry potraktowałem extra dark green
elementy metalowe takie jak broń wpierw czarnym a następnie srebrnym dry bryshem
czołgista
góra-prussian blue
czapka-german beige ww2
google-white/black
włosy-khaki
skóra-flat brown 1/4 sunny skin 1/4 wite 2/4
Obrazek
dodatkowo dałem parę rzeczy modelowi od siebie takie jak flaga którą wykonałem poprzez wydrukowanie flagi i zrobieniu paru takich warstw papieru
jak i trochę sprzętu zawieszonego na pojeździe dla zwiększenia walorów obronności czołgiści dodawali worki z piaskiem tak i ja zrobiłem
Obrazek
na całość dałem black wash a miejscami dust/dirt pigment
nie wiem czy tyle wystarczy by dostać punkty za sam tekst ale mam nadzieje że moje wypociny zostaną wzięte pod uwagę
skończony model:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wszystkie użyte farbki
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 7 lipca 2021, 10:53 przez Młody Wojownik, łącznie zmieniany 7 razy.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43336
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3917 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: [XX] [6] M13/41

Post autor: Raleen »

Bardzo dobrze!

Powodzenia!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: [XX] [6] M13/41

Post autor: Umpapa »

Powodzenia!
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”