[XXI] [6] War Elephants czyli słonie bojowe

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
War Elephant
Sergent
Posty: 133
Rejestracja: sobota, 13 września 2014, 22:54
Lokalizacja: Warszawa - Nowe Włochy
Has thanked: 18 times
Been thanked: 38 times
Kontakt:

[XXI] [6] War Elephants czyli słonie bojowe

Post autor: War Elephant »

Szanowni na początek - nie wiem jaka jest praktyka - jesli słonie nie powinny być w tej kategorii to trudno - prośba o informację. W kategorii 3 zgłosiłem już inną pracę
słonie miał malować syn - coś zaczął ale mu się odwidziało - więc i tak mam to co jest do poprawienia i pomalowania na nowo. (tam jest tylko wash na podkładzie pociągnięty)

Generalnie słonie mają trafić do Sagi do armii Kartaginy. (ale przyglądam się też Basic Impetusowi)

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: [XXI] [6] War Elephants czyli słonie bojowe

Post autor: Telamon »

Dobra kategoria dla słoni.
Ale ja bym je jednak jeszcze raz spryskał podkładem. Wash to faktycznie drobiazg... ale pamiętajmy, że kontrasty (które w konkursie pojawiały się) to też coś w rodzaju washa. Zatem nie wiem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43338
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: [XXI] [6] War Elephants czyli słonie bojowe

Post autor: Raleen »

Słonie to zawsze wdzięczny temat. Natomiast słoni w dużej skali do tej pory za bardzo nie było.

Powodzenia!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: [XXI] [6] War Elephants czyli słonie bojowe

Post autor: Umpapa »

Ale te słonie to niestety już za bardzo pomalowane. W kategorii 6 niestety potrzebujemy nowego podkładu.

Spokojnie możesz za to zgłosić załogę jako oddział. Czyli możesz zgłosić w kategorii 3 bez przemalowania.
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43338
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3918 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: [XXI] [6] War Elephants czyli słonie bojowe

Post autor: Raleen »

Słuszna uwaga Umpapy, ja się nie przyjrzałem. W ogóle miałbym wątpliwość czy to się kwalifikuje, bo całość powinna być chyba najwyżej zapodkładowana.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Młody Wojownik
Sergent
Posty: 144
Rejestracja: wtorek, 8 września 2020, 21:56
Has thanked: 89 times
Been thanked: 27 times

Re: [XXI] [6] War Elephants czyli słonie bojowe

Post autor: Młody Wojownik »

SKANDAL rozpalam już stos co to za pomalowane ludki ja gdy pociągnąłem parę kresek na tygrysie już była dyskwalifikacja.
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”