Rozdanie nagród za XXI edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Raleen »

Nagrody za miejsca na podium opisane są w tym wątku: viewtopic.php?f=231&t=20250
Kto zajął jakie miejsca podano w ogłoszeniu o wynikach konkursu: http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=127
Nagrody z losowania dla tych, którzy nie zajęli miejsc na podium i nagrody dodatkowe: http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=127

1) Bony od sklepu Bolter, sklepu Modelmania i Fundacji Pola Chwały - już do mnie dotarły, będę wysyłał jeszcze dziś (czyli w poniedziałek).

2) Nagrody od Białego Vilka - mam prośbę o skontaktowanie się przez PW z użytkownikiem Biały Vilk.

3) Nagroda od Warlord Games - nagrodzony kontaktuje się z Maciejem Królem z Warlord Games.

4) Nagrody od MicroArt Studio - MicroArt Studio będzie kontaktować się z nagrodzonymi. Aktualnie szef firmy może przebywać na urlopie, ale jeśli tylko jest dostępny zwykle bardzo sprawnie załatwia nagrody. Ja ze swojej strony skontaktuję się z nimi. Gdyby w ciągu tego tygodnia się nie odezwali, proszę dać mi znać na PW.

5) Nagroda od Black Grom Studio - będę się kontaktował z nagrodzonym przez PW.

6) Książki od wydawnictwa Bellona - jak tylko dostanę listę książek do wyboru, zamieszczę tutaj.

7) Książki sponsorowane przez Maciejusa i Raleena - będę się kontaktował z nagrodzonymi przez PW.

8) Wszystkie poniższe nagrody wysyłam/przekazuję ja albo wspólnie ze mną sponsorzy, więc będę się niebawem kontaktował z nagrodzonymi przez PW lub przez maila (nie piszcie do sponsorów, bo oni te nagrody w większości przekazali do mnie):
- Modele samolotów od firmy Arma Hobby - będę rozsyłał, mam z góry ustaloną pulę modeli.
- Nagrody od Tank Models - będę rozsyłał, mam z góry ustaloną pulę modeli.
- Nagrody od sklepu Battle-Models - te nagrody także rozsyłam bądź przekazuję ja.
- Nagrody od Terenów do Gier - przesyłają Tereny do Gier, będę się z nimi kontaktował, a następnie skontaktuję z nimi nagrodzonych.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Raleen »

Książki do wyboru dla tych, którzy wygrali HB-eka od Bellony:

- Fallen Timbers 1794
- Gabiene 316 p.n.e.
- Zaolzie 1919, 1938
- Kadesz 1274 p.n.e.
- Pomorze 1807
- O wojnie (Carl von Clausewitz)

Piszcie do mnie na PW, co sobie życzycie. Proszę podać także adres do wysyłki wraz z numerem telefonu (Wydawnictwo Bellona wysyła książki kurierem dlatego potrzebny jest numer telefonu).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Biały Vilk »

Szanowni, "obsługiwani przeze mnie" Laureaci:

Telamon
twhistoria
Aspirant
dawidsoon6
Młody Wojownik
Jeyo4

Sprawdziłem wszystko po trzy razy i napisałem do Was wiadomości odnośnie realizacji zdobytych przez Was nagród. Ostatnio jestem jednak średnio przytomny od nawału obowiązków i z góry przepraszam, jeżeli gdzieś się jednak w czymś pomyliłem. W razie czego dawajcie tu znać.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
MicroArtStudio
Chasseur
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 7 grudnia 2017, 17:53
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: MicroArtStudio »

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, zarówno tym z podium, jak i tym, którzy się na nim nie zmieścili. Good job! :D
Z pewnością konkurs był dla wszystkich dużym motywacyjnym kopniakiem do ukończenia zgłoszonych modeli, a chyba o to chodzi tu najbardziej!
MicroArt Studio będzie kontaktować się z nagrodzonymi.
Nagrodzeni są proszeni o sprawdzenie skrzynki PM, tam znajdą szczegóły odnośnie realizacji nagród.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Raleen »

Nasi najbardziej zaangażowani sponsorzy na posterunku. Wielkie dzięki i brawa dla Was.

Już myślałem, że ktoś tam może na urlopie, że będę miał jakieś problemy, ale na Was zawsze można polegać :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Raleen »

Rozesłałem już wszystkie kupony (bony) od Modelmanii, Boltera i Pól Chwały.

Biały Vilk, Micro Art Studio i Black Grom Studio już działają. Warlord Games z tego co wiem również.

Co do książek, nagroda do stelkera już w drodze, czekam na odzew od plusmana. Czekam również na PW odnośnie wyboru książek od Bellony.

Pozostały mi jeszcze liczne nagrody, o których mowa w punkcie 8. Mam nadzieję, że w przeciągu tego tygodnia się z nimi uporamy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Raleen »

Wysłałem dziś wiadomości do wszystkich, którzy wygrali następujące nagrody:
- Modele samolotów od firmy Arma Hobby - będę rozsyłał, mam z góry ustaloną pulę modeli.
- Nagrody od Tank Models - będę rozsyłał, mam z góry ustaloną pulę modeli.
- Nagrody od sklepu Battle-Models - te nagrody także rozsyłam bądź przekazuję ja.
- Nagrody od Terenów do Gier - przesyłają Tereny do Gier, będę się z nimi kontaktował, a następnie skontaktuję z nimi nagrodzonych.
Proszę o kontakt, potrzebuję zwłaszcza namiarów do wysyłki. W Warszawie możliwe jest osobiste przekazanie (niektórym zostawiam też nagrody w Wargamerze na Wilczej) i jest to forma preferowana przeze mnie.

Co do książek od Bellony, jak pisałem, tutaj również czekam na namiary do wysyłki i wybór nagród przez Was.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
twhistoria
Capitaine
Posty: 864
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2014, 13:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 233 times
Been thanked: 137 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: twhistoria »

Ja już swoją od Białego Vilka otrzymałem. Bardzo dziękuję. Swoją drogą, zainwestowałem w coś takiego: https://www.greatescapegames.co.uk/onli ... seven-days
Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem http://twhistoria.blogspot.com
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Raleen »

Wysłałem już nagrody (z tego co było u mnie) do wszystkich, którzy się do mnie zgłosili na PW, ewentualnie maila, podając namiary do wysyłki. Do pozostałych, nielicznych, będę jeszcze pisał, i mam nadzieję niedługo zamkniemy temat.

Co do przekazania niektórym osobiście nagród - mamy to już ustalone.

Jeśli chodzi o książki od Bellony - czekam aż więcej osób mi odpisze (a najlepiej wszyscy), chciałbym to za jednym razem załatwić.

Jeśli chodzi o nagrody od Terenów do Gier - czekam na odzew z ich strony. W tym przypadku oni będą wysyłać nagrody po ustaleniu pewnych rzeczy ze mną i przekazaniu namiarów na nagrodzonych.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Biały Vilk »

Z mojej strony wszystkie nagrody zostały wysłane. Cytując klasykę:

"Wszystko będzie, panie Kwinto. Według życenia."

Casu starcyło, kruca bomba.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Telamon »

Dzięki Wilkowi, Arma Hobby i Fundacji 'Pola Chwały" za nagrody. Wszystko już dostałem bądź do mnie jedzie.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Raleen »

Skontaktował się ze mną Andrzej Pałka z Terenów do Gier. Nagrody przez nich sponsorowane będą przesyłane w ciągu najbliższych dwóch tygodni (prawdopodobnie będzie to kolejny tydzień). Jak mi tłumaczył, muszą dorobić część elementów do zestawów, bo nie wszystko mają, a jednocześnie realizują dużo zamówień i Andrzej nie jest nadal w pełni sił po niedawnej chorobie. Musicie się uzbroić trochę w cierpliwość, jak to nieraz bywało z TdG, ale najważniejsze, że kontakt mamy i sprawy posuwają się do przodu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: unicorn »

Bon do sklepu Bolter wykorzystany. Nagroda od MicroArtStudio w drodze.
Jeszcze raz dziękuję sponsorom za nagrody.
Awatar użytkownika
Ryoken
Caporal-Fourrier
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek, 4 kwietnia 2011, 09:27
Lokalizacja: Terra
Has thanked: 52 times
Been thanked: 30 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: Ryoken »

Nasze nagrody właśnie doszły :D . Kuba za Wildcata się już zabrał :mrgreen: .
sgr
Lieutenant
Posty: 541
Rejestracja: niedziela, 22 lipca 2007, 11:32
Lokalizacja: Sosnowiec/UK
Has thanked: 74 times
Been thanked: 196 times

Re: Rozdanie nagród za XXI edycję

Post autor: sgr »

Ryoken pisze: poniedziałek, 28 marca 2022, 15:07 Nasze nagrody właśnie doszły :D . Kuba za Wildcata się już zabrał :mrgreen: .
Niech poczeka do następnej edycji może z tym Wildcatem ;).
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”