Rozdanie nagród za XXIII edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Sigwald
Adjudant
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 4 października 2012, 00:05
Has thanked: 245 times
Been thanked: 106 times

Re: Rozdanie nagród za XXIII edycję

Post autor: Sigwald »

Paczka z nagrodami od T4G wyszła wczoraj do Szanownego Organizatora :) Ja ze swojej strony składam podziękowania dla niezawodnego - jak zawsze - sklepu Bolter.pl - mój ''arsenał'' nieco się wzbogacił :D
Obrazek
''A real man makes his own luck, Archie. Right, Dawson?''
Kruku
Chasseur
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 19 czerwca 2022, 17:06
Been thanked: 16 times

Re: Rozdanie nagród za XXIII edycję

Post autor: Kruku »

Raleen pisze: środa, 15 marca 2023, 12:21 W ciągu ostatniego tygodnia wysłałem i przekazałem wszystkie modele samolotów od Arma Hobby.

Przeciąga się sprawa nagród od Terenów do Gier. Andrzej Pałka tłumaczył mi, że do 15 marca jest całkowicie wyłączony z akcji ze względu na czasochłonny i zaawansowany projekt, który realizuje dla jednej z instytucji. Jako, że to już dziś, mam nadzieję, że do końca tygodnia uda się załatwić temat.

Co do pozostałych nagród, chciałbym zamknąć temat do 25-26 marca, kiedy to w Warszawie odbywają się mistrzostwa "Sagi". Tam niektórym z Was mam nadzieję, że przekażę nagrody.
Jakies wieści o nagrodach od Tereny do Gier?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXIII edycję

Post autor: Raleen »

Kruku pisze: sobota, 25 marca 2023, 15:24
Raleen pisze: środa, 15 marca 2023, 12:21 W ciągu ostatniego tygodnia wysłałem i przekazałem wszystkie modele samolotów od Arma Hobby.

Przeciąga się sprawa nagród od Terenów do Gier. Andrzej Pałka tłumaczył mi, że do 15 marca jest całkowicie wyłączony z akcji ze względu na czasochłonny i zaawansowany projekt, który realizuje dla jednej z instytucji. Jako, że to już dziś, mam nadzieję, że do końca tygodnia uda się załatwić temat.

Co do pozostałych nagród, chciałbym zamknąć temat do 25-26 marca, kiedy to w Warszawie odbywają się mistrzostwa "Sagi". Tam niektórym z Was mam nadzieję, że przekażę nagrody.
Jakies wieści o nagrodach od Tereny do Gier?
Nagrody od TdG za tą edycję dotarły do mnie wczoraj. Ale o wilku mowa... podeślij mi adres do wysyłki na PW.
Pozostałym, którzy wygrali nagrody od TdG, też wysyłam/przekazuję w najbliższym tygodniu.

Dziś przekazałem też resztę nagród, która została, na turnieju "Sagi", więc zanosi się na to, że zgodnie z planem (mniej więcej...) uda się do końca marca zamknąć temat.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
miszczu
Adjudant
Posty: 273
Rejestracja: środa, 7 listopada 2018, 15:46
Has thanked: 24 times
Been thanked: 109 times

Re: Rozdanie nagród za XXIII edycję

Post autor: miszczu »

A kiedy otworzyć nowy?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXIII edycję

Post autor: Raleen »

Znaczy kiedy będzie nowa edycja - pewnie tak jak zwykle... ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XXIII edycję

Post autor: Raleen »

Wysłałem ostatnie nagrody od Terenów do Gier, a jedną, która mi została, przekazuję w tym tygodniu.

To ostatnie nagrody jeśli chodzi o tą edycję konkursu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”