3 turniej II edycji Ogólnopolskiej Ligi DBA - Bielsko ???

Turniej w Bielsku, 11-13 Marca 2011?

Jestem ZA!
7
100%
Jednak nie dam rady...
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 7
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

3 turniej II edycji Ogólnopolskiej Ligi DBA - Bielsko ???

Post autor: Robson »

Proponowany termin: 11-13 marca 2011, Miejsce: Bielsko-Biała

Mogę dostarczyć makiety i plansze, mam 3 armie, mogę pożyczyć, jakby coś ;) A jakby Greebo przyjechał to tym bardziej pożyczka jest realna... A pewnie przyjedzie ;)

Co do kontaktów z organizatorami samego konwentu Grojkon i załatwianiem miejsca na konwencie, to prosiłbym Szeperda żeby pozałatwiał te rzeczy, bo mnie tam nie ma na miejscu po prostu...

Co Wy na to? Panowie z Wieliczki i z Krakowa strasznie chcieli się gdzies przejechac na turniej ;) Myslę w takim razie że 4 osoby już mamy (Ja, Szeperd, MichałeK i Corsarii). Kto następny? :)
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

Do Bielska postaram się przyjechać i mam nadzieje że uda mi się to lepiej niż wyjazd do Krakowa :)

Ale jeśli chodzi o numerki turniejów w Lidze to chciałbym zaprotestować.
III turniej w II Lidze DBA mam nadzieje uda mi się zrobić w Warszawie w lutym.

Tak jak pisałem nawet w regulaminie ligi w Warszawie turnieje planuje robić przynajmniej raz na kwartał.

Skoro Bielsko bedzie w marcu a Kraków był w styczniu to mne z pierwszego kwartału 2011r został tylko luty na kolejny turniej w Warszawie :>
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Post autor: Robson »

Oki, Oki, numerek turnieju w temacie mozna zawsze zmienić... W takim razie jak dojdziesz do siebie to zakładaj nowy (konkurencyjny! :D) temat a ja wtedy zmienie numerek ;)
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
MichałeK
Sergent
Posty: 108
Rejestracja: sobota, 3 października 2009, 17:12
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: MichałeK »

To niech zachód też zrobi turniej!
Poza tym jak kolegom z Biłgoraja się spodoba DBA to może zrobią sobie po drugiej armii w 15mm i zaproszą nas na jakiś turniej! (już nie wspominając, że Essex ma tanie modele w 15mm do DBA, a i podręczniki można by zamówić przy okazji- nic nie dzieje się bez przypadku :P)
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Post autor: szeperd »

No to faktycznie szaleństwo lekkie. A kiedy w Warszawie miałby się ten turniej odbyć?
Kadzik

Post autor: Kadzik »

Jestem jak najbardziej za! :)
Mam nadzieję, że będzie tam możliwość przenocowania? :D
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

Szeperd
Co do turniejów w Warszawie:
1) to dzis lub jutro założe temat w sprawie wyboru daty (do wyboru bedzie pewnie 12, 19 lub 26 luty)
2) kolejny po lutowym to na pewno Grenadier. Ale jeśli Grenadier bedzie jak w 2010r 9 maja nie wykluczam że będę jeszcze organizował turniej w kwietniu :)
3) z kolejnym turniejem bedzie najgorzej bo albo będę go wciskał koniec sierpnia/początek września (żeby zdązyć przed Polami Chwały) albo na koniec czerwca.
Awatar użytkownika
szeperd
Adjudant-Major
Posty: 344
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 16:30
Lokalizacja: Bielsko Biała
Been thanked: 8 times

Post autor: szeperd »

O! To skoro już tak, to ja od razu mówię, żeby turniej był 26-ego. A Bielsko? Bielsko zawsze można zrobić trochę później, np. w kwietniu. Nie musimy wcale robić na konwencie, zawsze jest miejsce w Gnomie, kwestia uzgodnienia maks 2 tygodnie wcześniej. Myślę, że robienie turniejów co 2 tygodnie to trochę szalony pomysł. Ale ja to tylko jeden głos, bo demokracja jest. Gdyby nie to, sam ustalałbym wyniki poszczególnych gier i miejsca w klasyfikacji ligowej. Spokojnie, jutro kończę leki!
Robson
Sous-lieutenant
Posty: 399
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 17:22
Lokalizacja: Las k. Żywca/Kraków

Post autor: Robson »

Greebo pisze: 2) kolejny po lutowym to na pewno Grenadier. Ale jeśli Grenadier bedzie jak w 2010r 9 maja nie wykluczam że będę jeszcze organizował turniej w kwietniu :)
łojezderyniu, chcesz nas zajeździć na śmierć do tej Warszawy, chyba Ci muszą w urzędzie marszałkowskim płacić za taką reklamę stolicy ;) :P
Noc poślubna Sun-tzu. Młoda żona leży na łóżku obok zamyślonego stratega i mówi z wyrzutem:
- Czemu nic nie robisz?
- Obmyślam najbliższe posunięcia...
Awatar użytkownika
MichałeK
Sergent
Posty: 108
Rejestracja: sobota, 3 października 2009, 17:12
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: MichałeK »

Te a turniej w Wieliczce kiedy? Bo zajmiecie każdy termin! :rotfl:
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez MichałeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

To tylko moje plany i od razy w regulaminie pisałem że planuje jeden turniej na kwartał czyli 4 w sezonie ^^ !

Oczywiście mogę trochę odpuścić bo zrobiłem to głównie po to żeby jednak trochę tych turniejów było i pozazdrościłem Hiszpanii gdzie mają jakieś 12 turniejów w roku/sezonie :> .

Nie mówię żeby u nas było podobnie ale 6 turniejów na sezon to takie moje ciche minimum :cool: .

Poza tym z doświadczeń poprzedniego sezonu wynika że od czerwca do września (czyli 3 miesiące) mamy właściwie martwy sezon bez turniejów. A zatem z 12 miesięcy sezonu zostaje nam tak naprawdę 9.

Na razie z tych 9 miesięcy minęło nam prawie 4 (z dwoma turniejami) wiec faktycznie zostało nam 5 miesięcy.

W dwóch mamy już zaklepane turnieje (Grenadier i Pola Chwały) więc zostało 3 :)

No i naprawdę mam pewność że poza Grenadierem uda mi się zrobić jeden turniej a reszta to tylko pobożne życzenia.

Poza tym będę się dostosowywał do innych terminów w innych miejscach (cały czas liczę że murass zrobi coś w trójmieście ;))

No a poza tym za przyjeżdżanie do Warszawy dostajecie dodatkowe punkty ;D .
Awatar użytkownika
MichałeK
Sergent
Posty: 108
Rejestracja: sobota, 3 października 2009, 17:12
Lokalizacja: Wieliczka

Post autor: MichałeK »

Greebo pisze: od czerwca do września (czyli 3 miesiące) mamy właściwie martwy sezon bez turniejów.
Jak byli by chętni to to są najbardziej odpowiednie miesiące na turniej i grill w Wieliczce najlepiej 2 dniowy ze wspomnianym grillem wieczorkiem xD
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Martwy? E tam. Ja chętnie pogram w lato.
Greebo
Colonel
Posty: 1710
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2009, 10:52
Lokalizacja: Warszawka, Opatów Kielecki

Post autor: Greebo »

MichałeK
No to spróbuj zaproponowac jakiś termin i coś zorganizuj.
Może się uda?
W ubiegłym roku jak była mowa o turnieju w wakacje to raczej nikt sie nie zgłaszał a na pewno nie było szans na niezbedne minimum 6 graczy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 1 stycznia 1970, 01:00 przez Greebo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MiSiO
Chef de bataillon
Posty: 1040
Rejestracja: środa, 30 września 2009, 14:20
Lokalizacja: Babilon
Been thanked: 10 times
Kontakt:

Post autor: MiSiO »

Będzie bliżej wakacji to się pomyśli. A co.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnopolska Liga DBA”