BW-Lee Warszawa i okolice

Wasil
Carabinier
Posty: 28
Rejestracja: piątek, 9 marca 2018, 09:39
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Wasil »

Czołem Generałowie,

Dużo osób na Gladiusie pytało się czy jestem na forum strategie. Potwierdzam jestem :)

Temat zakładam dla osób z Warszawy i okolic chętnych do grania w Lee. Dużo się nasłuchałem że kupujecie figurki które leżą i czekają na lepsze czasy - te czasy dla Warszawy nastały ;)

Osoby zainteresowane graniem w Warszawie proszę o wpisywanie się poniżej z informacją jaką armię posiadacie i w jakim jest stanie (surowym, sklejonym, pomalowanym itp.). W tym poście będę wpisywał kolejne osoby dla ułatwienia z umawianiem się na granie. Kto wie, może kiedyś ruszy Warszawska liga BW-Lee :D

Do zobaczenia na polu bitwy ;)

Gracze z Warszawy i okolic:
Wasil - Unia (Na tą chwilę pomalowane ok. 2500$)
Raleen - Unia (pomalowana)
Gotteskneht - konfederacja (stan surowy)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 czerwca 2019, 19:02 przez Wasil, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Hiena
Sous-lieutenant
Posty: 471
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2016, 00:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 109 times
Been thanked: 78 times

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Hiena »

Ja nie mam niczego pomalowanego ale z chęcią dołączyłbym jako widz do jakiejś rozgrywki aby popatrzeć i podłapać zasady.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Raleen »

Mam kompletną, pomalowaną armię Unii. Malował mi Jarek, więc jest bardzo dobrze pomalowana :).

Drobne uszkodzenia się pojawiły w transporcie, ale niedługo mam nadzieję je uzupełnić.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Gotteskneht
Caporal
Posty: 71
Rejestracja: poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 09:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Gotteskneht »

Ja mam zestaw startowy plus 3 brygady piechoty i 2 baterie artylerii konfederacji :) Wszystko do pomalowania :) Mam też tereny i matę.
Wasil
Carabinier
Posty: 28
Rejestracja: piątek, 9 marca 2018, 09:39
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Wasil »

Hiena pisze:Ja nie mam niczego pomalowanego ale z chęcią dołączyłbym jako widz do jakiejś rozgrywki aby popatrzeć i podłapać zasady.
Jak tylko będzie okazja do grania to damy znać ;)
Raleen pisze:Mam kompletną, pomalowaną armię Unii.
I fajno :) Grałeś już czy na razie tylko figurki?
Gotteskneht pisze:Ja mam zestaw startowy plus 3 brygady piechoty i 2 baterie artylerii konfederacji :) Wszystko do pomalowania :) Mam też tereny i matę.
Czekamy na gotowych do gry konfederatów :)

Co do terenów też trochę posiadam, głównie tory, drogę i budynki do Lee.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Raleen »

Wasil pisze:I fajno I fajno :) Grałeś już czy na razie tylko figurki? :) Grałeś już czy na razie tylko figurki?
Niestety, walczę na wielu frontach, a poza tym podręcznik ma ulegać zmianom, więc się nie spieszyłem, za radą Torgilla zresztą.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Torgill »

Bardzo się ciesze na tak liczny odzew :)
Raleen pisze:a poza tym podręcznik ma ulegać zmianom
Już praktycznie nie - trwa skład 2 edycji podręcznika, tak że niebawem będzie można grać :)
Wasil
Carabinier
Posty: 28
Rejestracja: piątek, 9 marca 2018, 09:39
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Wasil »

Halo Warszawa,

Od Gladiusa minął już jakiś czas. Czy jakiemuś rebeliantowi, jankesowi lub brytolowi udało się coś pomalować?
Może ktoś jest chętny zagrać?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Raleen »

Ja zajęty trochę inną epoką ostatnio, może jesień będzie bardziej sprzyjająca. No i ubytki w sile żywej i sztandarach trzeba uzupełnić ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: BW-Lee Warszawa i okolice

Post autor: Torgill »

Jak tam malowanie panowie generałowie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bogowie wojny: Lee”