Konkurs Wargames Illustrated

Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Konkurs Wargames Illustrated

Post autor: Torgill »

Drodzy gracze, mamy nadzieję, że nas lubicie 🙂
Wargames Illustrated otworzył możliwość głosowania na "THE WARGAMES ILLUSTRATED AWARDS 2020". Jest tam wiele ciekawych kategorii. W związku z tym mamy do Was wielką i gorącą prośbę. Kto może i uważa to za słuszne, kto chciałby nam pomóc, poświęcając po prostu minutę czasu, prosimy aby zagłosował na nas w dwóch kategoriach. Kategoria numer 2. Best Miniature Manufacturer - GM Boardgames. Kategoria numer 3. Best Range of Miniatures - "Mid 19th century 6mm scale by GM Boardgames". W pozostałych kategoriach nie podejmujemy się startować (z uwagi, iż np. podręcznik do Lee jeszcze nie został wydany po angielsku), chociaż na pewno możecie być zadowoleni z poziomu obsługi naszego dystrybutora: Bolter.pl 🙂
Dziękujemy z góry za Wasze wielkie wsparcie!

https://www.wargamesillustrated.net/the ... ards-2020/
Awatar użytkownika
de Morney
Adjudant-Major
Posty: 292
Rejestracja: środa, 26 czerwca 2019, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 71 times

Re: Konkurs Wargames Illustrated

Post autor: de Morney »

Macie mój bagnet! :-D Bolter też ma mój bagnet bo pamiętajmy, że wspierają konkurs modelarski więc warto dać też coś w zamian.
Trzymam kciuki Panowie!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Konkurs Wargames Illustrated

Post autor: Raleen »

Ode mnie też macie support za to co zrobiliście i co robicie w ostatnich latach. Bez Was wargaming historyczny w Polsce byłby dużo uboższy.

Bolterowi również się należy choćby za to jak wspiera konkurs modelarski, a im częściej zdarza mi się rozmawiać z właścicielem, tym bardziej przekonuję się, że jest to jedna z najlepszych osób w tym fachu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: Konkurs Wargames Illustrated

Post autor: Torgill »

Dziękuję Wam pięknie! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bogowie wojny: Lee”