Pomoc

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Re: Pomoc

Post autor: Raleen »

Ja miałem na myśli oficjalne zamieszczenie tych gier w sieci. Co do działań bez zgody autorów, nie możemy w to wchodzić jako portal, ale może gdzieś je w sieci znajdziesz na tej zasadzie, albo jak już tak szukasz, to popytaj tych panów, którzy "pasują" do nazwisk autorów, może któryś się okaże właściwy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Antek_
Caporal
Posty: 65
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2020, 11:50
Lokalizacja: Gromnik/Tarnów/Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Pomoc

Post autor: Antek_ »

Dobra to pobrobuje.
No chyba najmłodszy na forum jestem.
Awatar użytkownika
Lampka
Adjudant
Posty: 257
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2008, 12:28
Lokalizacja: Zakopane
Has thanked: 94 times
Been thanked: 73 times

Re: Pomoc

Post autor: Lampka »

http://spigames.net/rules_downloads.htm
Tu możesz poszukać, jest trochę kompletnych gier do wydrukowania.
Panzer Armee Afrika - 10 stron instrukcji, walki w Afryce od kwietnia 1941 do listopada 1942. 200 żetonów, w tym pomocnicze.
THE EAST IS RED - gra o hipotetycznym ataku ZSRR na ChRL gdzieś w latach 70-tych. Również 10 stron instrukcji. 100 żetonów, w tym pomocnicze.
WestWall - szukaj z dopiskiem all - 4 osobne gry, 5 stron standardowych zasad plus zasady dla poszczególnych gier, w sumie wszystkie zamykają się w licznie 21 stron. Nie więcej niż 100 żetonów na grę - mamy scenariusz z walk o Arnhem, Las Hürtgen, Bastogne i o most w Remagen.
Generalnie jest tam wiele gier, warto się rozejrzeć.

Pozdrawiam, Lamka
Ostatnio zmieniony niedziela, 15 listopada 2020, 17:41 przez Lampka, łącznie zmieniany 1 raz.
"I left my heart to the sappers round Khe Sanh
And the soul was sold with my cigarettes to the black market man"
Awatar użytkownika
Antek_
Caporal
Posty: 65
Rejestracja: czwartek, 12 listopada 2020, 11:50
Lokalizacja: Gromnik/Tarnów/Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 8 times

Re: Pomoc

Post autor: Antek_ »

Dziekuje bardzo przejrze to sobie.
No chyba najmłodszy na forum jestem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”