Attack!

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To jak zwykle każdy z kolegów coś polecił :) Wiesz już pewnie mniej niż wiedziałeś :wink: Ale nie przejmuj się :wink: Z czasem i tak większosc kupisz :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Strategos »

Ja na przykład nie znam języka angielskiego na poziomie wystarczajcym do zdania z klasy I do II chyba ,że pytaliby z instrukcji gier ,tylko układałem puzzelki słowne :wink:
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
Andy
Grossadmiral
Posty: 9508
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Piastów

Post autor: Andy »

Raleen pisze:EotS koledze może polecicie
EotS dla początkującego? :shock: Toż to, cytując Klasyka, "gwarantowany sposób na zniechęcenie się do gier strategicznych w ogóle".
Never in the field of human conflict has so much been owed by so many to so few...
Premier Winston Churchill, 20 sierpnia 1940 r.
...and for so little.
Porucznik pilot Michael Appleby, dzienny żołd 14 szylingów i 6 pensów
matt
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 26 września 2006, 15:58

Post autor: matt »

oki przejże powoli wszystkie tutóły ze spokoej i się zastanowie.
dzieki za porady
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43341
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

To co ja polecałem to jest na potem, jak już zagra powiedzmy w dwie gry i będzie chciał sięgnąc po coś głębszego :) .

A tak naprawdę to trochę się demonizuje te gry. Ja widziałem jak Sosna licealistom czy nawet gimnazjalistom tłumaczył podstawy Mein Panzer, który w końcu łatwy nie jest, a instrukcja cała obszerna, czyli jak się chce i umie to można.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
matt
Tambour
Posty: 6
Rejestracja: wtorek, 26 września 2006, 15:58

Post autor: matt »

ja jestem zwolennikiem ryzyka ale za duzo w niej przypaków...(losowość odgrywa za dużą rolę) więć szukam czegość co na podobnej zasadzie działa ale nie ma tak rozwiniętego elemntu losowości...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”