B-35 najbardziej rozbudowaną i poprawną grą?

Awatar użytkownika
Andrzej
Kapitan
Posty: 758
Rejestracja: wtorek, 24 stycznia 2006, 20:41
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 3 times

Post autor: Andrzej »

Parę słów komentarza do zastępcy redaktora naczelnego TiS...

Panie Bartku znamy sie wiele lat i lubię pana za pana powściągliwość w forum TiSa. Ale nie mogę się zgodzić z panem w tej kwestii. Pan WZ często korzystał w przeszłości z wiedzy innych na swój użytek. Na przykład walka ogniowa stworzył ją mój brat Marek i stała się ona jedna z ważniejszych reguł całego systemu. Jeszcze przez rozstaniem się z WZ proponowałem wtedy redaktorowi naczelnemu aby heksy na mapie były ponumerowano jak jest to robione teraz. Redaktor wtedy powiedział że to nie możliwe a pierwsza gra w TiSie miała ponumerowane heksy. I takich sytuacji było dużo tylko że było to prawie dziesięć lat temu i większości faktów już uległo zapomnieniu. Zresztą moje posty tez były kilka razy kasowane. Kiedy mam racje pan WZ albo starał sie mnie ośmieszyć albo udawał że nic sie nie stało.
Z pozdrowieniami Andrzej "Kapral"
Awatar użytkownika
DT
Divisní generál
Posty: 3698
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:41
Lokalizacja: Kowary
Been thanked: 18 times

Post autor: DT »

(...)
bartek_b pisze:
DT pisze: gdy ukazała się modernizacja artylerii w TiS-ie autorstwa tegoż pana..... :twisted:
I taka byłaby właśnie dyskusja z panem. Brak wiedzy, ciągłe pretensje i opowiadanie bzdur, przy całkowitej nieznajomości tematu.
rozumiem że p. WZ nagrywał nasze rozmowy i przedstawił panu taśmy.... :lol: :lol: skoro "doskonale" orientuje się pan w tym o czym rozmawialiśmy i wie jaki jest mój stan wiedzy.....
bartek_b pisze:Nawet się pan nie pofatygował by sprawdzić, kto jest autorem "reformy" artylerii - a jest nim Szymon Kucharski.
Faktycznie pomyliłem autorów.... :oops: przepraszam....
bartek_b pisze: Pańskie posty były kasowane tylko wtedy, gdy kompromitowały pana samego, i czyniłem to ja Bartłomiej Batkowski a nie WZ,
Kolejny zakłamany .... :roll: :?

P.S. A nie masz wujków we własnej rodzinie :?:
Czesi również bronili Polski w 1939 roku
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”