Witamy graczy Bolt Action!

Forum systemu bitewnego "Bolt Action".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Witamy graczy Bolt Action!

Post autor: Raleen »

Chciałbym przywitać na forum wszystkich grających w system Bolt Action, szczególnie użytkowników forum Bolt Action.

Zamieściłem już parę słów w dziale Administracji nt. łączenia for (co może nie do końca jest ścisłe), ale zapewne nie wszyscy tam zaglądają, więc pozwolę sobie zlinkować tutaj tamten wątek: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=107&t=17646

Inicjatywa wyszła od Telamona, ostatecznie chyba zbyt wiele stamtąd nie będziemy przenosić, ale jeśli komuś na czymś by zależało, proszę mi dać znać na PW. Oczywiście możemy przenosić posty wyłącznie za zgodą autorów poszczególnych postów.

Co do statusu działu na forum, myślę, że na razie obecna formuła powinna wystarczyć. Gdyby jednak nagle pojawiło się na forum dużo graczy i zaczęło tu przybywać dużo postów, istnieje możliwość zrobienia pełnego działu i podzielenia go na poddziały.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bolt Action”