Pavlov's House (DVG)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące II wojny światowej.
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Pavlov's House (DVG)

Post autor: ghostdog »

https://www.kickstarter.com/projects/11 ... onsimworld
Nowość od Dana Verssena ale nie jego autorstwa.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
Kosma
Caporal
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 13 czerwca 2014, 23:57

Re: Pavlov's House (DVG)

Post autor: Kosma »

W ogóle nie leży w sferze moich zainteresowań, żadna gra DVG mi się nie podoba. Nie grałem jeszcze w nic z serii Leader, ale wnosząc po filmikach to też nic ciekawego dla mnie.
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pavlov's House (DVG)

Post autor: ghostdog »

No właśnie to jest ciekawe w tej grze, że DVG jest tylko wydawcą. Dan nie miał nic wspólnego z projektowaniem gry ani mechaniką. Autor swego czasu opublikował PnP całości a że gra ma chyba potencjał do DVG kupiło prawa do gotowej gry. Nie kupię bo nie cierpię Kickstartera.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: Pavlov's House (DVG)

Post autor: RAJ »

Oprócz Pavlov's House można zamówić inne gry DVG i są one w trochę niższych cenach niż na stronie, przy czym wysyłka jest z EU (więc nie ma cła i vatu) i koszty wysyłki są już wliczone.
Więc można by sobie zamówić do tego B-17 za 80$ co daje poniżej 300 zł, gdzie w naszych sklepach gra kosztuje 389+zł.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pavlov's House (DVG)

Post autor: ghostdog »

To uzupełnię - nię kupię bo jakoś mnie DVG nie przekonało. Niestety poza jednym Napoleonem reszta gier niestety, jak dla mnie, jest dość słaba z bardzo wysokimi cenami. Tu jedyne co mnie przekonuje, to fakt, że DVG tylko wydaje grę.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: Pavlov's House (DVG)

Post autor: RAJ »

Akurat B-17 leader wygląda ciekawie (różni się od innych leaderów) i też nie jest Dana.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
mk20336
Adjoint
Posty: 758
Rejestracja: poniedziałek, 13 lutego 2017, 20:39
Has thanked: 65 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: Pavlov's House (DVG)

Post autor: mk20336 »

Pavlov’s House Application Playthrough

Nie ukrywam, że lubię gry Davida Thompsona. Tym bardziej miło jest widzieć, że niektóre tytuły są udanie przenoszone na platformę cyfrową - jak prezentowany dzisiaj Pavlov's House. Zapraszam!

LINK: Pavlov’s House Application Playthrough

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „II wojna światowa”