Battle Card: Series 1 (Nils Johansson, David Thompson)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące II wojny światowej.
Awatar użytkownika
mk20336
Adjoint
Posty: 785
Rejestracja: poniedziałek, 13 lutego 2017, 20:39
Has thanked: 68 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Battle Card: Series 1 (Nils Johansson, David Thompson)

Post autor: mk20336 »

Teach & Play for Battle Cards: The Malayan Campaign & Moro River

Małe, szybkie i wciągające – to "pocztówkowe" gry wojenne. Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować dwie z serii - Kampanię Malajską i Bitwę nad rzeką Moro. Zapraszam!

LINK: Teach & Play for Battle Cards: The Malayan Campaign & Moro River

Obrazek
Awatar użytkownika
stary gracz
Adjudant-Major
Posty: 325
Rejestracja: środa, 18 lutego 2015, 10:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 93 times

Re: Battle Card: Series 1 (Nils Johansson, David Thompson)

Post autor: stary gracz »

W robocie cichaczem gram w Market-Garden. Mam już ponad 20 rozgrywek. Zwycięstwo nie przychodzi łatwo, ale da się. U mnie XXX Korpus 2 razy dotarł do Arnhem.
Fajna i szybka seria.

Mk20336 szkoda że Twoje filmy są po angielsku, a nie po polsku (wiem, wiem, przez to docierają do szerszego grona). Może pokusiłbyś się o polskie napisy bo te generowane automatycznie pozostawiają wiele do życzenia.
Awatar użytkownika
mk20336
Adjoint
Posty: 785
Rejestracja: poniedziałek, 13 lutego 2017, 20:39
Has thanked: 68 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: Battle Card: Series 1 (Nils Johansson, David Thompson)

Post autor: mk20336 »

stary gracz pisze: sobota, 27 stycznia 2024, 09:12 W robocie cichaczem gram w Market-Garden. Mam już ponad 20 rozgrywek. Zwycięstwo nie przychodzi łatwo, ale da się. U mnie XXX Korpus 2 razy dotarł do Arnhem.
Fajna i szybka seria.

Mk20336 szkoda że Twoje filmy są po angielsku, a nie po polsku (wiem, wiem, przez to docierają do szerszego grona). Może pokusiłbyś się o polskie napisy bo te generowane automatycznie pozostawiają wiele do życzenia.
Sprawdzę, jakby można te napisy zrobić po polsku i w dobrej jakości. Potrzebuję oczywiście chwili czasu a o to najtrudniej :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „II wojna światowa”