Hands in the Sea (Knight Works)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące starożytności i średniowiecza.
Awatar użytkownika
Wilk
Alférez de Navío
Posty: 541
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 23:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Hands in the Sea (Knight Works)

Post autor: Wilk »

Mam drugą edycję, gdzie ta zasada z ciągłą płatnością za strategie jest opcjonalna - dotąd jej nie wprowadzaliśmy, ale teraz widzę dlaczego można to rozważać. ;)
adalbert
Général de Brigade
Posty: 2058
Rejestracja: czwartek, 17 kwietnia 2008, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 87 times
Been thanked: 186 times

Re: Hands in the Sea (Knight Works)

Post autor: adalbert »

To znaczy w pierwszej edycji trzeba było kupić dodatek, żeby tak grać, ale wg mnie to must.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2493 times
Kontakt:

Re: Hands in the Sea (Knight Works)

Post autor: Raleen »

Nie da się ukryć, że ta karta strategii Rzymowi sporo pomaga, natomiast jak by przyszło płacić za niektóre karty co turę to wydaje mi się, że mogą być mało opłacalne, chyba że opłata będzie niewielka, rzędu 1, może 2 monety.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
adalbert
Général de Brigade
Posty: 2058
Rejestracja: czwartek, 17 kwietnia 2008, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 87 times
Been thanked: 186 times

Re: Hands in the Sea (Knight Works)

Post autor: adalbert »

Te opłaty są bazowo niewielkie, ale z każdą turą rosną (choc sa i karty, które nie mają dodatkowych opłat). Nie płacisz w turze, w której kupiłeś kartę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Starożytność i średniowiecze”