878: Vikings - Invasions of England

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące starożytności i średniowiecza.
Awatar użytkownika
Dajmiech
Adjudant-Major
Posty: 303
Rejestracja: sobota, 21 lipca 2007, 21:50
Has thanked: 25 times
Been thanked: 11 times

Re: 878: Vikings - Invasions of England

Post autor: Dajmiech »

Z niedokończonej rozgrywki na Polach Chwały wyniosłem wrażenie, że o ile gra dobrze sprawdza się jako 2-osobówka w luźno-historycznym klimacie, to niestety nie można jej traktować jako pełnoprawnej gry na 3-4 osoby - gracze po jednej stronie konfliktu i tak muszą de-facto podejmować decyzje wspólnie i nie ma żadnego bodźca, żeby działali choć trochę autonomicznie.
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: 878: Vikings - Invasions of England

Post autor: Neoberger »

PzKpfw II --> Też nie mam z kim grać. A leży genialne Absolute War! Można i w Wikingów. Ale nikt nie chce w domach bo strach. A klub nie działa.

Dajmiech --> Bo tryb 4 osobowy jest moim zdaniem z Księżyca. Podobnie jak w SW Rebellion.
Berger
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: 878: Vikings - Invasions of England

Post autor: Silver »

Ja znów z chęcią w tą grę zasiądę zwłaszcza, że liczne choć małe dodatki strasznie uprzyjemniają rozgrywkę.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: 878: Vikings - Invasions of England

Post autor: Leliwa »

Neoberger pisze: poniedziałek, 31 stycznia 2022, 21:06 PzKpfw II --> Też nie mam z kim grać. A leży genialne Absolute War! Można i w Wikingów. Ale nikt nie chce w domach bo strach. A klub nie działa.

Dajmiech --> Bo tryb 4 osobowy jest moim zdaniem z Księżyca. Podobnie jak w SW Rebellion.
Oczywiście, nie ma on odpowiednika w historii. Jest to tylko sposób na grę zespołową po obu stronach. Podobnie jak CC Epic.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: 878: Vikings - Invasions of England

Post autor: Leliwa »

PzKpfw II pisze: niedziela, 30 stycznia 2022, 15:03 Kurka, mam wszystko z edycji przedsprzedażowej i jakoś jeszcze nie otworzyłem. Nie ma z kim grać, co zrobić, wszyscy w swoim świecie. Poleży jeszcze pewnie.
Ty się tu nie tłumacz i otwieraj umawiaj się, bez żadnych zwłok, za parę dni i gramy, bo prędzej u świętego Pietra pogramy, niż na tym łez padole. A jak nie to, to cokolwiek innego. Zaczynając od zażartej walki między bimbrownikami z Kentucky a gorzelnikami ze Szkocji.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Starożytność i średniowiecze”