Hastings 1066 (TiS)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące starożytności i średniowiecza.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Hastings 1066 (TiS)

Post autor: Raleen »

Co do problemów z kompletnością gry i uzupełnieniami, cóż, nie pierwszy to raz, ale zdarza się.

Ulysses już sporo napisał o grze na początku wątku i myślę, że to co napisał jest miarodajne, ale kolejne opinie też się przydadzą.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
panMaks
Sergent
Posty: 130
Rejestracja: poniedziałek, 25 lutego 2019, 11:21
Lokalizacja: Warszawa/Białystok
Has thanked: 12 times
Been thanked: 13 times

Re: Hastings 1066 (TiS)

Post autor: panMaks »

Tu akurat na TiS nie będę narzekał:
swego czasu kupiłem tu na forum Kosowe pole, ale arkusz z żetonami był tragicznie wycentrowany, napisałem do pana Zalewskiego z pytaniem o możliwość zakupu zepsutego arkusza żetonów i dostałem go gratis, z tym, że muszę zaznaczyć, że wcześniej kupiłem tam kilka numerów TiS i Desert Rats
Lukdeath
Chasseur
Posty: 11
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2020, 16:00
Has thanked: 2 times

Re: Hastings 1066 (TiS)

Post autor: Lukdeath »

Nie no błędy się zdarzają, przegrałem sobie scenariusz Hastings, poradziłem bez muru tarcz z pudełka i dało radę, tylko trochę więcej zapisków na kartce, w Dragonach też błędy były, tylko to ponad 20 lat temu było :)

Błędy, błędami statystyka nieciekawa, na dwie zakupione gry, dwie niekompletne, nad tym powinni popracować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Starożytność i średniowiecze”