Promocja

Forum grupy Los Diablos Polacos
cin9
Caporal-Fourrier
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:26

Post autor: cin9 »

Co do piwa,to napisałem przecież,że chodzi o cenę piwa w sklepie.Myślem,żeby dać chleb za przykład,ale nie miałem gwarancji,że go kupujecie.Z piwem to co innego.
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

cin9 pisze:Co do piwa,to napisałem przecież,że chodzi o cenę piwa w sklepie.Myślem,żeby dać chleb za przykład,ale nie miałem gwarancji,że go kupujecie.Z piwem to co innego.
Z tego co zrozumialem z Twoich wypowiedzi, to doceniasz nasza prace, ale chcialbys zeby nasze gry byly tansze. I zeby promocja byla lepsza.
My tez bysmy chcieli :)

Narazie mamy stronke, forum, piszemy na innych forach, pokazujemy sie na konwentach (gdzie mozna sprobowac pograc w nasze gry), budujemy siec dystrybucji poprzez sklepy i hurtownie.

Co jeszcze Twoim zdaniem mozemy robic, a tego nie robimy :?:

Zaleznosc jest prosta: lepsza promocja -> wiecej nabywcow -> nizsza cena gier => wszyscy sa zadowoleni :D
cin9
Caporal-Fourrier
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:26

Post autor: cin9 »

Ja mam pełną świadomość,że Wy wiecie o grach i ich sprzedaży więcej ode mnie.Ja po prawdzie jestem pogrążonym w życiu rodzinnym ,żyjącym wygodnie hobbistą historii i nie prowadziłem nigdy żadnej działalności produkcyjnej, ani handlowej.Patrzę na rzecz z zewnątrz i widzę, że grono strategów to niewielka grupa ludzi,którzy na ogół nieżle się znają.Sądząc po relacjach z imprez, konwentów grono dotychczasowych strategów nie jest w stanie wchłonąć nakładu gry, który jest niezbędny dla jej rentowności.Nie będe odkrywczy jak powiem,że potrzebny jest partner medialny docierający do potencjalnego nabywcy.Myślę,że jest nim po pierwsze młodzież licealna, po drugie studenci.Zależy od gry.Pomarańczowa rewolucja wśród licealistów raczej nie chwyci tak dobrze.Ale jest uniwersalna.I ma szansę sprzedać się odbiorcom monopoly.Oczywiste byłoby porozumienie z jakimś czasopismem pokroju militarno historycznego.Ja wiem,że Wy to wiecie, więc skoro tego nie zrobiliście to znaczy,że nie było takiej możliwości.Skoro tak to jedyna szansą jest mimo wszystko zainwestować swoją kasę w Pomarańczową rewolucję.Nie macie przoblemu praw autorskich i całość nie będzie droga w produkcji.
Awatar użytkownika
Hudson
Sous-lieutenant
Posty: 497
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hudson »

comandante pisze:
A jesli chodzi o ceny gier, to powtarzam jak mantrę. To nie cena gry decyduje o zakupie. Mozecie w to wierzyc albo nie - ale w tym wypadku ja mam racje.
Naprawde? Ja nie wierze. W tym momencie w Polsce mozna kupic mnostwo dobrych gier za znacznie mniej niz 180 zl - i to jest powod, dla ktorego jeszcze dlugo nie bede mial Fryderyka. Twoim slowom przeczy tez fakt, ze w Rebelu wszystkie gry, na ktore obnizono cene o okolo 50% (przedswiateczna promocja) wskoczyly na liste bestsellerow. Czy w tym przypadku to nie cena zadecydowala?
No ale ja tam sie nie znam na tym, dziele sie tylko moimi spostrzezeniami.
Point d'argent, point de Suisse.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

W przypadku Fryderyka, obawiam sie, że jesli rzeczywiscie go nie zapragniesz to nie bedziesz go mial. Po prostu sie nie da tego inaczej zrobic (chyba, ze kupisz od kogos, komu sie znudzil, taniej). Fryderyk jest gra dla tych, ktorzy chca go kupic. Ekonomia jest bezwzgledna w tym wypadku.

Inne gry - byc moze uda sie cos zrobic. Staramy sie...
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zablokowany

Wróć do „Los Diablos Polacos”