SPIS TREŚCI I MODERACJA DZIAŁU

HoLi
Sous-lieutenant
Posty: 464
Rejestracja: sobota, 17 października 2015, 22:08
Has thanked: 105 times
Been thanked: 166 times

Re: SPIS TREŚCI I MODERACJA DZIAŁU

Post autor: HoLi »

Moim zdaniem pomysł z takim wyodrębnionym działem jest jak najbardziej ok. Tam kto będzie chciał to sobie o polityce na przykład podyskutuje i tyle. Dla mnie chyba najbardziej irytujące byłoby to, gdyby takie dyskusje wypływały w tematach gdzie nie mam ochoty o nich czytać.

Pozdrawiam
" Wyobraźnia jest początkiem tworzenia. Wyobrażasz sobie to, czego pragniesz, chcesz tego, co sobie wyobraziłeś i w końcu tworzysz to, czego chcesz." - George Bernard Shaw
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: SPIS TREŚCI I MODERACJA DZIAŁU

Post autor: Raleen »

Stworzyłem dział, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Wszelkie informacje na jego temat i jak uzyskać do niego dostęp znajdują się w osobnym przyklejonym wątku w dziale "Pod Wąsatym Grenadyerem". Generalnie będzie to działać podobnie jak kiedyś dział zamknięty o konflikcie na Ukrainie w 2014 r.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: SPIS TREŚCI I MODERACJA DZIAŁU

Post autor: Raleen »

Wątek "Nowa polityka Watykanu" powędrował w całości do zamkniętego działu "Kącik Polityczny". Kto jest zainteresowany dalszą dyskusją na ten temat, zapraszam do złożenia akcesu do tego działu i możecie tam sobie dalej swobodnie dyskutować na ten temat. Inni zainteresowani również.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Geopolityka i współczesne konflikty zbrojne”