Makiety Lasercut Buildings

Awatar użytkownika
Krocionorzec
Carabinier
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 7 stycznia 2020, 14:25
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Krocionorzec »

Od jakiegoś czasu dostępne są na rynku, myślę ze całkiem interesujące. Pod poniższym linkiem proponuję lekturę recenzji mojego autorstwa. Miłej ewentualnej lektury życzę przy piąteczku :)

https://www.kfs-miniatures.com/1-100-bu ... HH91OsFsss
Awatar użytkownika
Hiena
Sous-lieutenant
Posty: 471
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2016, 00:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 109 times
Been thanked: 78 times

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Hiena »

Ciekawe, że połowa budynków wygląda jak te od terrains4games. Ktoś wie czy są jakoś powiązani?
Awatar użytkownika
Sarmor
Lieutenant General
Posty: 4286
Rejestracja: wtorek, 21 września 2010, 14:06
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 146 times
Been thanked: 110 times
Kontakt:

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Sarmor »

Heh, zaglądam do czasu do czasu na tego bloga, a nie skojarzyłem, że to Twój. :mrgreen:
TheNode.pl – zapraszam!
Szary
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: środa, 26 lutego 2014, 20:16
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Szary »

W Terenach do Gier makiety się wyprzedały i nie będę chyba uzupełniać - widać ten architekt, który im to wszystko projektował wybrał wolność. Będę musiał sobie u nich zamówić trochę rzeczy do 6 i 15mm. Ciekawe czy zgodzili by się przeskalować do 20mm zestaw z dworem, bo wygląda obłędnie.
Awatar użytkownika
Krocionorzec
Carabinier
Posty: 27
Rejestracja: wtorek, 7 stycznia 2020, 14:25
Has thanked: 2 times
Been thanked: 11 times

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Krocionorzec »

Sarmor pisze: piątek, 6 marca 2020, 13:45 Heh, zaglądam do czasu do czasu na tego bloga, a nie skojarzyłem, że to Twój. :mrgreen:
Blog jest prowadzony przez Kamila Sztarbałę, ja jestem jednym ze skromnych współpracowników :)
Awatar użytkownika
Hiena
Sous-lieutenant
Posty: 471
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2016, 00:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 109 times
Been thanked: 78 times

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Hiena »

https://www.lasercutbuildings.eu/zakonc ... ation.html

Laser Buildings zakończyli współpracę z Terenami do gier.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Raleen »

Hiena pisze: wtorek, 12 maja 2020, 00:17 https://www.lasercutbuildings.eu/zakonc ... ation.html

Laser Buildings zakończyli współpracę z Terenami do gier.
Ze zlinkowanego newsa wynika, że to TdG zakończyła z nimi współpracę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Hiena
Sous-lieutenant
Posty: 471
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2016, 00:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 109 times
Been thanked: 78 times

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Hiena »

Może rzeczywiście zbyt skrótowo napisałem. Otóż firma Laser Buildings, o której makietach tu rozmawialiśmy zakończyła współpracę z TdG. Nie kto zerwał współpracę. W wiadomości widnieje:
Spółka (TdG - przyp. Hiena) otrzymała produkty (część klientów nie otrzymała swoich modeli) i do dnia dzisiejszego się nie rozliczyła za nie. Z tego powodu współpraca została rozwiązana - podjęte zostały wobec nich kroki prawne
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Makiety Lasercut Buildings

Post autor: Raleen »

Tym razem ja trochę nie dopatrzyłem, bo to strona tamtej firmy, a jakoś nieodparcie mi się wydawało, że TdG. Wszystko jasne.

Cóż, może uboczny skutek koronawirusa, że się współpraca w różnych obszarach sypie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”