Rozgrywka lipcowa czyli powrót do przeszłości

Forum systemu bitewnego "Operation: World War II".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Rozgrywka lipcowa czyli powrót do przeszłości

Post autor: Raleen »

W lipcu udało nam się z Xardasem i Witzlandem zagrać niewielką bitwę w tym systemie. Dla mnie i Xardasa to taki powrót do przeszłości, Witzland mógł zaś wreszcie wypróbować system po wielu latach jak jeszcze zapisał się na forum OWWII, które kiedyś połączyło się z nami. Bitwa była zlokalizowana na froncie wschodnim. Sowieci nacierają, mając przewagę w sprzęcie pancernym, ale jak to zwykle u nich, jest problem z morale i ogólnie jakością wojska. Niemcy, mniej liczni, dysponują bronią przeciwpancerną, która okazała się dość skuteczna. W miarę szybka, ciekawa rozgrywka z wykorzystaniem po części nowych modeli. Xardas robił zdjęcia, ale ostatnio jest bardzo zajęty, mam nadzieję, że do końca września uda mu się zamieścić krótką relację. Póki co postanowiłem założyć temat, trochę ku pokrzepieniu serc miłośników OWWII (i nie tylko ich...).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Re: Rozgrywka lipcowa czyli powrót do przeszłości

Post autor: Przemos19 »

Kto wygrał :)
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Rozgrywka lipcowa czyli powrót do przeszłości

Post autor: Raleen »

Nie będę zdradzał by nie psuć relacji :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Witzland
Sergent
Posty: 116
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 09:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozgrywka lipcowa czyli powrót do przeszłości

Post autor: Witzland »

Ja też z niecierpliwością czekam na raport ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Operation: World War II”