Identyfikacja gier z systemu W-39

Awatar użytkownika
malik
Caporal
Posty: 52
Rejestracja: sobota, 20 marca 2021, 19:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Has thanked: 40 times
Been thanked: 19 times

Re: Identyfikacja gier z systemu W-39

Post autor: malik »

j1023 pisze: poniedziałek, 9 stycznia 2023, 08:51 Odkurzę stary temat.
Znalazłem coś nowego do W39 - https://taktykaistrategiasklep.pl/produ ... lska-1939/

Patrzył ktoś? Ma to "typowe" dla TiSu błędy? Gra świeża w miarę więc ciekawe czy coś w tym temacie się poprawiło.
To wznowienie mapy z nr 13 Taktyki i Strategii rozszerzające mapę Bzury na zachód. jest kilka żetonów które były w tym magazynie oraz zajmujące większość arkusza trochę poprawione żetony czy też brakujące jednostki np GAK do innych gier systemu o które dopominali się ludzie w grupie W39 na FB, więc to trochę taka kolektywna praca, ale oczywiście mimo na bieżąco otrzymywanych uwag od ludzi wydawca musiał coś spier***** - sygnatura musi być ;) U mnie to przelało czarę goryczy w stosunku do WZ.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2493 times
Kontakt:

Re: Identyfikacja gier z systemu W-39

Post autor: Raleen »

j1023 pisze: poniedziałek, 9 stycznia 2023, 11:21 To jakiś ewidentny problem TiSu. Nie potrafią czy nie chcą precyzyjnie opisać co jest czym i czego potrzebuje.
Często trafiają się nowi gracze, którzy nie doczytają albo nie zrozumieją (bo też z punktu widzenia nowego klienta ten opis nie jest w pełni jasny) i potem pojawia się konsternacja. To jeszcze jedną grę muszę do tego kupić? I jeszcze jakieś czasopismo z dalszymi erratami? Stąd napisałem, żebyś miał pełniejszy obraz wydatków i ogólnie jak to działa.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2493 times
Kontakt:

Re: Identyfikacja gier z systemu W-39

Post autor: Raleen »

malik pisze: poniedziałek, 9 stycznia 2023, 11:34
j1023 pisze: poniedziałek, 9 stycznia 2023, 08:51 Odkurzę stary temat.
Znalazłem coś nowego do W39 - https://taktykaistrategiasklep.pl/produ ... lska-1939/

Patrzył ktoś? Ma to "typowe" dla TiSu błędy? Gra świeża w miarę więc ciekawe czy coś w tym temacie się poprawiło.
To wznowienie mapy z nr 13 Taktyki i Strategii rozszerzające mapę Bzury na zachód. jest kilka żetonów które były w tym magazynie oraz zajmujące większość arkusza trochę poprawione żetony czy też brakujące jednostki np GAK do innych gier systemu o które dopominali się ludzie w grupie W39 na FB, więc to trochę taka kolektywna praca, ale oczywiście mimo na bieżąco otrzymywanych uwag od ludzi wydawca musiał coś spier***** - sygnatura musi być ;) U mnie to przelało czarę goryczy w stosunku do WZ.
Cóż, współczuję fanom tego systemu i kampanii wrześniowej, do pewnego stopnia skazanych na współpracę z panem WZ.
Przy okazji znów moje proroctwo się sprawdziło, ale w tym przypadku nie było to trudne ;).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”