O planszówkach w Radiu 357

Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43344
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

O planszówkach w Radiu 357

Post autor: Raleen »

Ostatnio zaproszono mnie do krótkiej rozmowy o planszówkach w Radiu 357. Będzie można posłuchać w niedzielę. Nie wiem jeszcze o której godzinie, jak tylko się dowiem to dam znać. Rozmowa była oczywiście bardzo ogólna i miała na celu przybliżenie tematu szerokiemu gronu słuchaczy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43344
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: O planszówkach w Radiu 357

Post autor: Raleen »

Nie udało mi się wtedy podać kiedy dokładnie będzie ta audycja. Ostatecznie ona się pojawiła, ale od tego czasu jest dostępna tylko na podcastach dla patronów, więc ogólnie nie jest dostępna. Dla graczy siedzących w temacie, nic nowego ani szczególnie ciekawego nie powiedziałem, raczej było to skierowane do ludzi w ogóle niemających pojęcia o planszówkach. Natomiast dowiedziałem się, że audycja wywołała oddźwięk na forum wewnętrznym dla patronów i tam toczyły się jakieś dyskusje, więc jeśli coś z niej wynikło dobrego, to przede wszystkim to.

Jeśli ktoś jest zainteresowany programem Patronite Radia 357, może zobaczyć i poszukać. Oczywiście nie namawiam. Sam może się skuszę, ale jeszcze się zastanawiam. Inna sprawa, że już trochę minęło odkąd się to pojawiło, a czas w mediach leci szybko.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
PzKpfw II

Re: O planszówkach w Radiu 357

Post autor: PzKpfw II »

Pięknie, to tak jak z naszym występem dla Superstacji. Niby nakręcili, niby pogadaliśmy, niby poszło, ale nikt nie wie kiedy i kopii materiału do tej pory nie dostałem :D
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43344
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: O planszówkach w Radiu 357

Post autor: Raleen »

Wychodzi na to, że się produkujemy, ktoś tam gdzieś tego słucha, a my nie bardzo wiemy gdzie i nie ma nawet jak ponieść im kaganka oświaty. Też miałem dostać kopię, może jeszcze raz się upomnę, tyle że w sumie co mi po samej kopii, wiem przecież co mówiłem :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
PzKpfw II

Re: O planszówkach w Radiu 357

Post autor: PzKpfw II »

Dla ogólnie rozumianego prestiżu i wiecznej chwały :)
Awatar użytkownika
mk20336
Adjoint
Posty: 758
Rejestracja: poniedziałek, 13 lutego 2017, 20:39
Has thanked: 65 times
Been thanked: 417 times
Kontakt:

Re: O planszówkach w Radiu 357

Post autor: mk20336 »

Niezależnie od tego gdzie na półkę w Archeo trafiło, gratulacje!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”