Planszówkowe promocje

Lidiapason
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 7 października 2021, 18:52

Planszówkowe promocje

Post autor: Lidiapason »

Zakładam ogólny temat na promocje z planszówkami, żeby łapać jakieś co ciekawsze okazje.

Np. zaraz jest ogólnopolski dzień planszówek i sporo wydawnictw i firm robi promocje: https://www.gandalf.com.pl/promo/dzien- ... anszowych/
Antypirx
Capitaine
Posty: 848
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2014, 12:21
Has thanked: 16 times
Been thanked: 27 times

Re: Ogólny temat z promocjami

Post autor: Antypirx »

Promocja: http://www.alchemicus.pl/gry/8,set-i

Zbieram na opłacenie przyszłej grzywny za znieważenie krwawego Ziobry i Godżilli. Zarejestrowani forumowicze dostają wysyłkę gratis, a występujący zbiorowo (2 naraz lub więcej) mogą negocjować :mrgreen:

Konkrety na priv.
"... ma wierzytelność zabezpieczoną hipoteką przemysłową, co stwierdza kurator upadłowy" (Prokuratura Rejonowa w Tychach. O matko.)

W ciasteczku z wróżbą napisali: "Rób to, co sprawia ci frajdę". Więc rozstałem się z żoną i znalazłem sobie taką sucz, która potrafi wyssać chrom z gałki od haka samochodowego. - Joe Monster makes my day.
Awatar użytkownika
El Caudillo
Wachmistrz
Posty: 201
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 04:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 26 times

Re: Ogólny temat z promocjami

Post autor: El Caudillo »

Listopad miesiącem promocji na wojenne monstery z GOSS. Decision Games dołączą do MMP, choć ceny nie są aż tak atrakcyjne. Może komuś się przyda…

Obrazek
To był mój błąd. Rosja straciła co najmniej 150 000 zabitych. Dla każdego innego kraju takie ofiary oznaczałyby koniec wojny (..)

Gen. Walerij Załużny o przyczynach niepowodzeń letniej ofensywy armii ukraińskiej.
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 535
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 144 times
Been thanked: 193 times

Re: Ogólny temat z promocjami

Post autor: jacus1944 »

Compass Games również na fajne przeceny...niestety przesyłka jednej gry to koszt 58$!!!
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: Ogólny temat z promocjami

Post autor: Leliwa »

Zaraz będzie Czarny Piątek, to może się przyda.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
FB1
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 7 września 2017, 15:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Ogólny temat z promocjami

Post autor: FB1 »

Zakup gier zza oceanu opłaca nam się jedynie, gdy promocje obniżają cenę do 20-30% okładkowej za jeden tytuł, jak to ostatnio zrobiło MMP. Revolution Games obniża o ok 1/3 cenę gier w promocji ale przy pewnym doliczeniu VAT w PL to już niestety nieopłacalny interes.
episodic
Caporal
Posty: 68
Rejestracja: sobota, 22 sierpnia 2020, 18:51
Has thanked: 57 times
Been thanked: 42 times

Re: Planszówkowe promocje

Post autor: episodic »

W sklepie internetowym Planszostrefa.pl, gdzie można znaleźć kilka ciekawych gier wojennych (Salerno, Men of Iron, Death Valley czy większych takich jak Pacific War lub Enemy Action Ardennes), jest obecnie rabat 19%. Więcej info tutaj.
Antypirx
Capitaine
Posty: 848
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2014, 12:21
Has thanked: 16 times
Been thanked: 27 times

Re: Planszówkowe promocje

Post autor: Antypirx »

Do końca czerwca za darmochę, więc pewnie jakaś słaba i nudna gra:
https://store.epicgames.com/pl/p/a-game ... e79a40395d
"... ma wierzytelność zabezpieczoną hipoteką przemysłową, co stwierdza kurator upadłowy" (Prokuratura Rejonowa w Tychach. O matko.)

W ciasteczku z wróżbą napisali: "Rób to, co sprawia ci frajdę". Więc rozstałem się z żoną i znalazłem sobie taką sucz, która potrafi wyssać chrom z gałki od haka samochodowego. - Joe Monster makes my day.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”